Автомобіль GMC Yukon Denali

Автомобіль GMC Yukon Denali

Автомобіль GMC Yukon Denali - для своєї продукції, американське ательє, зробили досить значний внесок. Ними були модифіковані найбільш просунуті моделі на ринку, а в цей раз, що дуже дивно, через їх руки пройшов дуже важкий позашляховик Yukon. Практично ніхто не міг передбачити, яким він звідти повернеться, а коли це сталося, виняткове почуття шоку відвідало всіх експертів.

Новинка хоч і не була значно змінена зовні, зате її двигун став, як мінімум, неймовірним. Вага автомобіля перевалює за 2,5 тонни, а розганяється він, немов це нещодавно вийшов седан або купе, причому спортивне. Двигун практично перебрали вручну, наставили туди своїх фірмових примочок, що і спричинило за собою серйозний приріст потужності. Для покупців зробили три різних версії, можна буде вибрати варіант і з меншим і з великою кількістю конячок. Не всі будуть готові до максимального заряду, бо це дуже грамотний крок.

Раніше в GMC Yukon Denali використовувався 6.2 літровий агрегат, нікуди його подіти не збиралися, а просто провели серйозні роботи. Сюди поставили механічний нагнітач, замінили головки блоку, ну і нарешті, поставили свій власний блок управління двигуном. У найбільш простому випадку, такий мотор буде видавати 557 коней, а по початку ця цифра становила 426 коней. Середнім варіантом, для тих, хто не може собі дозволити найбільш прокачану версію, але і не збирається кататися на найслабшій, є 608 сильна установка. Самим же крутим і непереможним буде 674 сильний агрегат, ось з його допомогою, позашляховик і зможе стати на рівні зі спортивними купешками. Справа в тому, що прискорення з таким запасом потужності, складе 4,5 секунди, нагадаю, що даний апарат вест 2623 кг, так що варто віддати належне розробникам. До всьому цього додамо значно збільшений момент, який нині становить 892 Нм.

Зовсім небагато вони попрацювали з салоном, оскільки це не входило в їх плани. Ательє залишило свої сліди на підголівниках, де вишито їх назва, а кузов обтяжать шильдами з їх найменуванням. Таким чином, можна буде дізнатися, що в руках клієнта знаходиться модернізований позашляховик, і з ним краще не змагатися на дорозі. Поки ще не було сказано, скільки потрібно буде викласти за саму першу і саму просунуту версії, але вже точно зрозуміло, що після такого обсягу робота, вони попросять не сотню доларів, хоча було б непогано.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,