Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду. Доброго дня. На дворі спека, багато хто з Вас кожен день ходять на роботу з автомобілем, але питання, де його залишити якщо на дворі за 35 С. Сьогодні все це ми розберемо, як краще захистити автомобіль від сонячних променів.

Автомобілі повинні мати невелику захист від спекотної погоди, щоб переконатися, що вони працюють оптимально і не до кінця, з потрісканою оббивкою. А для тих, хто подорожує всередині автомобіля, мінімізації теплових важливо!

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

1. Використанням тіней лобового скла ВС (всередині салону), як правило, це те, що складається з, а потім легко складається для зберігання за сидінням. Якщо ви піднімете тіні кожен раз при використанні автомобіля, це допоможе скоротити сонячних променів і може зменшити трохи тепла. Хоча ви можете використовувати тільки один для передньої, задньої штори також може бути корисно для деяких типів автомобілів.

2. Захистіть оббивку і приладову панель з продуктами. Існують продукти, які можуть забезпечити додатковий захисний шар, такий як вініл або шкіра захисні засоби.

3. Розгляньте отримання тонованими стеклами. Якщо ви залишите автомобіль, припаркований на сонці довгий час, і це викликає розтріскування оббивки і т. п., тонування може бути прийнятним варіантом. Тим не менш, вам необхідно перевірити місцеві правила, так як деякі юрисдикції не допускають тонованими стеклами для забезпечення безпеки або з інших причин.

4. Парк в тіні. Скрізь, де можливо, знайти тінисте або крита парковка під час самої гарячої частини дня. У деяких місцях це можливо, якщо є автостоянки, збудованих по парку або в зеленому районів. Очевидно, що багато місця не вистачає дерев для тіні, подивіться будівництво тіні — намагатися шукати вулиці, де тіні створені будівлі буде проходити над вашим автомобілем в самий жаркий час дня.

5. Перевірте акумулятор автомобіля. Надмірне випаровування рідини може зменшити термін служби батареї. Якщо це тип батареї, який потребує рідкого поповнення долийте дистильовану воду, коли це необхідно.

6. Тримайте очей на охолоджуючу рідину. Її слід долити при необхідності. Звичайно, не відкривайте кришку радіатора, коли автомобіль все ще гаряча, зачекайте не менше години після використання автомобіля до відкриття.

7. Подорожуйте, коли більш прохолодно. Спробуйте націлювання час водіння для більш холодних частинах дня, наприклад, рано вранці або пізно ввечері. Це дозволить зробити його більш приємним для водія і всіх пасажирів.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,