Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду. Доброго дня. На дворі спека, багато хто з Вас кожен день ходять на роботу з автомобілем, але питання, де його залишити якщо на дворі за 35 С. Сьогодні все це ми розберемо, як краще захистити автомобіль від сонячних променів.

Автомобілі повинні мати невелику захист від спекотної погоди, щоб переконатися, що вони працюють оптимально і не до кінця, з потрісканою оббивкою. А для тих, хто подорожує всередині автомобіля, мінімізації теплових важливо!

Як захистити свій автомобіль в жарку погоду

1. Використанням тіней лобового скла ВС (всередині салону), як правило, це те, що складається з, а потім легко складається для зберігання за сидінням. Якщо ви піднімете тіні кожен раз при використанні автомобіля, це допоможе скоротити сонячних променів і може зменшити трохи тепла. Хоча ви можете використовувати тільки один для передньої, задньої штори також може бути корисно для деяких типів автомобілів.

2. Захистіть оббивку і приладову панель з продуктами. Існують продукти, які можуть забезпечити додатковий захисний шар, такий як вініл або шкіра захисні засоби.

3. Розгляньте отримання тонованими стеклами. Якщо ви залишите автомобіль, припаркований на сонці довгий час, і це викликає розтріскування оббивки і т. п., тонування може бути прийнятним варіантом. Тим не менш, вам необхідно перевірити місцеві правила, так як деякі юрисдикції не допускають тонованими стеклами для забезпечення безпеки або з інших причин.

4. Парк в тіні. Скрізь, де можливо, знайти тінисте або крита парковка під час самої гарячої частини дня. У деяких місцях це можливо, якщо є автостоянки, збудованих по парку або в зеленому районів. Очевидно, що багато місця не вистачає дерев для тіні, подивіться будівництво тіні — намагатися шукати вулиці, де тіні створені будівлі буде проходити над вашим автомобілем в самий жаркий час дня.

5. Перевірте акумулятор автомобіля. Надмірне випаровування рідини може зменшити термін служби батареї. Якщо це тип батареї, який потребує рідкого поповнення долийте дистильовану воду, коли це необхідно.

6. Тримайте очей на охолоджуючу рідину. Її слід долити при необхідності. Звичайно, не відкривайте кришку радіатора, коли автомобіль все ще гаряча, зачекайте не менше години після використання автомобіля до відкриття.

7. Подорожуйте, коли більш прохолодно. Спробуйте націлювання час водіння для більш холодних частинах дня, наприклад, рано вранці або пізно ввечері. Це дозволить зробити його більш приємним для водія і всіх пасажирів.