Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta

Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta

Пара італійських компаній, які мабуть сумували по бренду Willys, вирішили відродити спільними зусиллями. Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta - їх нова модель дуже своїми обрисами схожа на авто з шістдесятих, однак, все це замасковано під сучасні смаки. До речі, напевно тільки назву бренду і буде нагадувати про ті часи, адже інші дані настільки гарні, що навіть в голову не прийде, що раніше подібне взагалі можна було зробити.

Використання легких матеріалів, двигун, який готовий змагатися навіть з кращими моделями нинішнього року, і ціна, вона складає 380 тис. євро, а це вказує на елітне походження новинки. У компанії збираються випустити 110 таких автомобілів, так і самий перший, який вони щойно встигли показати у Болоньї, відразу ж хтось купив. Подібні ексклюзиви будуть з'являтися рідко, тому варто звернути увагу на те, хто саме купить собі такий апарат.

Дуже несподівано, що в цьому автомобілі використовується 3.8 літровий двигун, може це той самий, що стоїть біля Порше? Хоча, подібний результат подій дуже малоймовірний, так і правду ніхто не поспішає розголошувати. У ньому коштує дві турбіни, які чудесним чином в комплексі з установкою видають 610 конячок. Новинка виявилася задньопривідною, що досить сильно сподобалося облюбовавшим її автолюбителям, адже з такими можливостями, прямий шлях на трек.

На нього, на задній привід, доводиться 830 Нм моменту, і наскільки запевняє виробник, даний екземпляр абсолютно вільно може змагатися не те що з Порше, а навіть з Ламборгіні і Феррарі. У цих словах буде впевнений кожен, хто побачить, що прискорення на новинці шалений – 2,7 секунди, ну хто з суперників в цьому класі може також? Максималка не підкачала, досягаючи 340 км/год, при цьому, купе не виглядає якимось плагіатом, що ще більше приковує погляди до неї.

Як і в кращі часи, на цьому автомобілі стоять різні за розміром колісні диски, ззаду це 20 дюймові пластини, а спереду 19 дюймові. Вже зовні помітні деякі карбонові деталі, а ось салон автомобіля відкривати не поспішали, оскільки кількість машин буде дуже маленьким, нехай це бачать лише вибрані. Але, ясна річ, що фото зовсім скоро з'являться в мережі, такі речі ще ніхто ніколи не приховував. Буде досить цікаво побачити, яка ж ідея наступної прийде в голову італійцям, і чим вони зможуть потішити публіку.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,