Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta

Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta

Пара італійських компаній, які мабуть сумували по бренду Willys, вирішили відродити спільними зусиллями. Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta - їх нова модель дуже своїми обрисами схожа на авто з шістдесятих, однак, все це замасковано під сучасні смаки. До речі, напевно тільки назву бренду і буде нагадувати про ті часи, адже інші дані настільки гарні, що навіть в голову не прийде, що раніше подібне взагалі можна було зробити.

Використання легких матеріалів, двигун, який готовий змагатися навіть з кращими моделями нинішнього року, і ціна, вона складає 380 тис. євро, а це вказує на елітне походження новинки. У компанії збираються випустити 110 таких автомобілів, так і самий перший, який вони щойно встигли показати у Болоньї, відразу ж хтось купив. Подібні ексклюзиви будуть з'являтися рідко, тому варто звернути увагу на те, хто саме купить собі такий апарат.

Дуже несподівано, що в цьому автомобілі використовується 3.8 літровий двигун, може це той самий, що стоїть біля Порше? Хоча, подібний результат подій дуже малоймовірний, так і правду ніхто не поспішає розголошувати. У ньому коштує дві турбіни, які чудесним чином в комплексі з установкою видають 610 конячок. Новинка виявилася задньопривідною, що досить сильно сподобалося облюбовавшим її автолюбителям, адже з такими можливостями, прямий шлях на трек.

На нього, на задній привід, доводиться 830 Нм моменту, і наскільки запевняє виробник, даний екземпляр абсолютно вільно може змагатися не те що з Порше, а навіть з Ламборгіні і Феррарі. У цих словах буде впевнений кожен, хто побачить, що прискорення на новинці шалений – 2,7 секунди, ну хто з суперників в цьому класі може також? Максималка не підкачала, досягаючи 340 км/год, при цьому, купе не виглядає якимось плагіатом, що ще більше приковує погляди до неї.

Як і в кращі часи, на цьому автомобілі стоять різні за розміром колісні диски, ззаду це 20 дюймові пластини, а спереду 19 дюймові. Вже зовні помітні деякі карбонові деталі, а ось салон автомобіля відкривати не поспішали, оскільки кількість машин буде дуже маленьким, нехай це бачать лише вибрані. Але, ясна річ, що фото зовсім скоро з'являться в мережі, такі речі ще ніхто ніколи не приховував. Буде досить цікаво побачити, яка ж ідея наступної прийде в голову італійцям, і чим вони зможуть потішити публіку.