Автомобіль Seat Leon Cupra 2014

Автомобіль Seat Leon Cupra 2014

Автомобіль Seat Leon Cupra 2014 - деякі споживачі, зовсім не розуміють, навіщо розробники автомобілів витрачають час на оснащення універсалів потужними двигунами. Але, вже не один раз, виробники довели, що людям неймовірно подобаються заряджені універсали, які дуже потрібний момент, можуть перевтілитися в спорткар, дозволяючи відчувати чудові відчуття від їзди.

Ось і автомобіль Seat буде представляти громадськості свій зразок цього типу автомобілів. Дуже цікаво, що коли випускаються такі ось авто, у дизайнерів і інженерів, ніби відкривається нове дихання, дизайн відразу ж стає гострим, але приємним оку, а начинка дозволяє економити на паливі, і ганяти, не гірше ніж на гідному хетч або купе.

Зазвичай, в таких ексклюзивних версій, пропонується один варіант розкручування двигуна, просто заряджений, і все. Але, в цьому випадку можна підібрати і другий, менш форсований. Пропонується покупцям 2.0 літровий агрегат, звичайно ж, турбований, який видає 265 коней. Але, якщо цього може не вистачати, реально взяти собі злегка більш плідний варіант, який розвиває 280 коней, але, при цьому, вони обоє залишаються економічними. Яка максимальна швидкість підвладна цього універсалу, поки ще не вказується, але відомо, що до сотні, один з варіантів, зможе долітати за 6 секунд. На захист свого продукту, представники компанії запевняють, що витрачати палива такий мотор буде максимально раціонально, дозволяючи утримувати цю планку десь в районі 6,7 літра. Пропонується даний апарат з коробкою DSG, але, у випадку з потужними моторами, дуже вже багато запитують механіку, тому її також реально придбати під виглядом співробітника прекрасного двигуну.

У зовнішності новинки автомобіля проглядається багато знайомих обрисів, ще б, практично всі універсали, особливого такого типу, чимось схожі. Велика решітка і повітрозабірники, фари, більше змахують на очі хижака, низька посадка, колеса, з дуже гідними дисками, а ззаду – два патрубки вихлопної системи, для завершення загальної картини. На жаль, поки не було наведено зображень, де хоча б як-то показувався салон автомобіля. Однозначно зрозуміло, що спортивна спрямованість буде відчуватися там теж, але як сильно, вийде дізнатися тільки на прем'єрі. Та й про ціни на новинку ще ніхто не говорить, а всі ж розуміють, що такі рішення не можуть бути бюджетними, як би того не хотілося всім.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,