Як включити ручні гальма. Всім доброго часу доби. У сьогоднішній стаття мова буде йти про ручному гальмі. У свою чергу, ручне гальмо звичайний спосіб бачили в голлівудських фільмах, але це не тільки для Вина Дизеля. Використання ручного гальма блокує задні колеса, а також при поворотах, допоможе обертати задню частину автомобіля швидше, ніж в нормальній черги.

Як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження. Доброго всім часу доби. Сьогодні будемо обговорювати тему як перевірити автомобілі на дтп, дуже актуальна тема, особливо стати в нагоді тим хто купует авто не з салону а з рук. Важливо знати, як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження при розгляді купівлі вживаного автомобіля.

Як очистити лобове скло. Здравствуйте шановні читачі мого авто блогу. Дуже давно я не писав в блог, але повірте на це були причини, але тепер все нормально, знову приступаю до написання корисних статей для Вас. Сьогодні поговоримо як почистити лобове скло від бруду.

Нові правила для тонованих автомобілі. Влади не залишають у спокої любителів тонування. Тепер тих, хто відмовляється знімати плівку зі скла, будуть заарештовувати на строк до 15 діб. Боротьба з тонуванням вийшла на черговий виток. До кінця минулого року з надмірним затемненням стекол Державтоінспекція боролася досить успішно, пропонуючи порушників вибір:

Контраварійне керування автомобілем. З кожним роком все більше стає автомобілів на дорогах міста і траси і з таким збільшенням незмінно зростає і напруженість у водіїв під час експлуатації транспортних засобів. Для того щоб убезпечити себе від спритних водіїв, які найімовірніше низько літають, ніж швидко їздять по дорогах і поганих умов погоди, де аварійність завжди зростає в рази, можна пройти спеціальні курси з протиаварійного керування автомобілем.

Автомобіль та його роль в житті людини - історія засобів пересування йде корінням в далеке минуле, коли людина приручила коня, зрозумівши, що на ній він зможе долати великі відстані. Жага пізнання світу, прагнення побачити незвідані далі змусили людей шукати способи і засоби більш швидкого переміщення по Землі. Коні, верблюди, мули, воли тисячоліттями служили людям як транспортний засіб.

Правила управління велосипедом - чи Вважається велосипед повноправним учасником дорожнього руху і чи існують певні правила їзди на ньому?
Прирівнюється велосипед до повноправних учасників дорожнього руху – сказати складно. Цей транспортний засіб пересувається не з такою великою швидкістю, щоб брати участь в русі на правах використовують паливо машин.

Як можна економити на автомобілі? Не секрет, що сім'я з середньостатистичним доходом, що має в своєму розпорядженні автомобіль, значну частину бюджету витрачає на цей самий автомобіль, тобто за зручність переміщення, дозаправку, обслуговування і т. д. Спробуємо з'ясувати, за рахунок чого сьогодні автомобіліст зможе скоротити витрати, а на чому краще не економити.

Автомобіль GMC Yukon Denali - для своєї продукції, американське ательє, зробили досить значний внесок. Ними були модифіковані найбільш просунуті моделі на ринку, а в цей раз, що дуже дивно, через їх руки пройшов дуже важкий позашляховик Yukon. Практично ніхто не міг передбачити, яким він звідти повернеться, а коли це сталося, виняткове почуття шоку відвідало всіх експертів.

Як відкрити автомийку - більшість людей просто впевнені, що організувати власну автомийку досить просто, але це не так. Тут може виникнути маса проблем. Після прочитання нашої статті, кожен з вас зробить для себе певні висновки. З нашими порадами вам буде набагато простіше організувати успішну автомобільну мийку.

Як відкрити автосервіс - автомобіль для більшості людей стає все більш необхідним супутником життя і прекрасним способом спростити побут. Можливо, наявність автомобіля у абсолютної більшості населення держави і не говорить про надзвичайний зростання добробуту окремих індивідуумів в цілому, але зате наочно свідчить про перспективності відкриття власної автосервісу.