Автомобіль Peugeot 301

Автомобіль Peugeot 301

Автомобіль Peugeot 301 - перш за все, хочеться сказати величезне спасибі китайському підходу в галузі автомобілебудування, завдяки якому багато гідні компанії почали активні розробки бюджетних автомобілів. У 2013 році на Російському ринку з'явився новий дивовижний продукт від французької компанії Peugeot, а саме її 301 модель, якій присвячений наш огляд.

Важливо відзначити те, що у Франції немає Peugeot 301, справа в тому, що спочатку він орієнтований на експорт. Так само цікаво те, що Російський варіант отримав деякі важливі необхідні доопрацювання пов'язані як з кліматичним фактором, так і з якістю нашого дорожнього полотна.

Коли людина зустрічається з цим авто, то отримує впевненості в тому, що він мінімум представницького класу. Дійсно, прекрасний, великий, сучасний зовнішній вигляд, що нагадує свого старшого брата Peugeot 508. Французькі дизайнери заслуговують найвищих оцінок і похвал.

Звичайно, внутрішній інтер'єр не включає в себе вишукувань, але бюджетним його назвати дуже важко. Все необхідне є і виглядає акуратно, красиво, практично й сучасно.

Покупцеві пропонують автомобіль з трьома різними двигунами:

1. 1.2 трициліндровий бензиновий двигун, має багато чимало 72 кінські сили, максимальна швидкість 160 кілометрів на годину. Витрата в місті близько 7-ми літрів, при пересуванні по трасі заявлено 4.3 літра.

2. 1.6 бензиновий двигун, що має потужність 115 кінських сил. Витрата по трасі заявлений 5,6 літрів на 100 км, а по місту аж до 10-ти.

3. Ну і самий економічний 1.6 дизельний двигун має потужність 92 кінські сили. Витрата по місту до 5-ти літрів, а по трасі до 4-х.

Ціни на Peugeot 301 коливаються від 465 тис. рублів до 682 тисяч, звичайно в залежності від комплектації. У своїй найбагатшій комплектації автомобіль перетворюється в зовсім не бюджетний.

Безсумнівно, потенційному покупцеві дуже важливо знати про всі переваги та недоліки вибраного товару.


Отже, найбільш значні плюси седана Peugeot 301:

• Приємне управління на будь-яких ділянках доріг

• Хороша обзорность

• Досить низька ціна

• Доступний сервіс по всій РФ

• Вибір комплектацій

• Місткість салону

• Місткість багажника


Ну а тепер про мінуси:

• Слабка шумоізоляція (на високій швидкості з'являється шум в області арок)

• Повільний розгін

• М'яка підвіска

• Велика кількість електроніки


Отже, підбиваємо підсумки. В Росії і природно за її межами автомобілі Peugeot дуже популярні, тому в 301 моделі на увазі її абсолютної індивідуальності і витонченості величезне майбутнє в споживчому середовищі. Дозволити собі її зможе чи не кожен пересічний громадянин.

 • Расходомер, преобразователь расхода прэм цена.
  • Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

  • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

  • Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

  • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

  • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

  • Горит лампочка абс причина

   Горит лампочка абс причина

   АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,