Пара італійських компаній, які мабуть сумували по бренду Willys, вирішили відродити спільними зусиллями. Автомобіль Willys AW 380 Berlinetta - їх нова модель дуже своїми обрисами схожа на авто з шістдесятих, однак, все це замасковано під сучасні смаки. До речі, напевно тільки назву бренду і буде нагадувати про ті часи, адже інші дані настільки гарні, що навіть в голову не прийде, що раніше подібне взагалі можна було зробити.

Автомобіль Peugeot 301 - перш за все, хочеться сказати величезне спасибі китайському підходу в галузі автомобілебудування, завдяки якому багато гідні компанії почали активні розробки бюджетних автомобілів. У 2013 році на Російському ринку з'явився новий дивовижний продукт від французької компанії Peugeot, а саме її 301 модель, якій присвячений наш огляд.

Автомобіль Acura MDX. На Російському ринку марка Acura ледь встигла зробити перший крок, продажі почалися в кінці квітня, але небайдужі до машин росіяни і раніше знали, що цей бренд належить компанії Honda. Що з'явився він 30-ть років тому в Америці з метою відокремити більш дорогі престижні моделі від автомобільного ширвжитку.

Автомобіль Ford Aerostar з'явився на арені авторинку майже 27 років тому, в минулому ХХ столітті. Масовому споживачеві Ford Aerostar відразу сподобався цей автомобіль, в житті середньостатистичного американця він зайняв своє належне місце. Модель Аеростар наділена заднім приводом, а це у поєднанні зі стандартною підвіскою і рейковим рульовим механізмом дає можливість автомобілю досить впевнено вести себе на дорозі

Автомобіль Ferrari FF - сьогодні ми з вами поговоримо про одну з моделей відомої у всьому світі, я б навіть сказав - легендарної марки автомобілів – Ferrari, а саме – про Ferrari FF. Дана модель була Презентована 21 січня 2011 року, а перший офіційний показ на широку публіку стався лише 1 березня того ж року в столиці Швейцарії - Женеві.

Автомобіль Audi Q1 2016 - хоч до моменту показу даної розробки ще залишилося більше року, в компанії прийняли рішення видати якийсь фрагмент інформації про те, якою ж варто очікувати кросовер, який є найменшим в сімействі. Як заявляють самі розробники, новинка повинна будуватися на одній платформі з моделлю А1, але в даному випадку теж є секрет, адже в серії знаходяться відразу дві платформи, які використовуються одночасно.

Автомобіль Seat Leon Cupra 2014 - деякі споживачі, зовсім не розуміють, навіщо розробники автомобілів витрачають час на оснащення універсалів потужними двигунами. Але, вже не один раз, виробники довели, що людям неймовірно подобаються заряджені універсали, які дуже потрібний момент, можуть перевтілитися в спорткар, дозволяючи відчувати чудові відчуття від їзди.