Як встановити спідометр

Як встановити спідометр

Як встановити спідометр. Спідометр є однією з найбільш важливих частин вашого автомобіля — функція безпеки, захищає не лише від небезпечного водіння і від фінансових наслідки отримання штрафу за перевищення швидкості. Ви можете витратити кілька сотень доларів за механіку, щоб встановити новий пристрій, або ви можете взяти вихідні, щоб зробити роботу самостійно.

Це відносно складний ремонт автомобілів, і ви не повинні намагатися його як свій перший автомобільний проект.

Як встановити спідометр

1. Від'єднати акумулятор вашого автомобіля, щоб виключити ризик ураження електричним струмом.

2. Знайдіть прилади для Вашого автомобіля. Якщо ви не знаєте, де це, використовуйте керівництво по експлуатації для керівництва.

3. Послабити гвинти навколо приладової панелі і потягніть зверху вниз, щоб від'єднати її від своєї позиції.

4. Знайдіть гвинти кріплення комбінації приладів на місці. Відкрутіть їх за допомогою плоскої викрутки.

5. Потягніть прилади з риси, від'єднанням будь-підключення роз'ємів, як це зробити. Можливо, вам доведеться використовувати плоскогубці, гайкові ключі і / або викрутки для цього кроку.

6. Знайдіть спідометр в комбінації приладів. Вимкніть освітлення сполук.

7. Відкрутіть гвинти, які утримують будь спідометр вашої приладовій панелі. Обережно потягніть вільно.

8. Встановити новий спідометр на місце на приладовій панелі. Встановіть на місце, прикрутивши його до точок кріплення, які тримали старого спідометра на місці.

9. Знову освітлення з'єднання для спідометра. Якщо модель сумісна з вашим автомобілем, вони повинні підключитися як старий зробив.

10. Підключіть всі роз'єми для проведення приладової панелі.

11. Посуньте задню комбінація приладів на місце. Гвинт назад у місце, щоб тримати його в положенні.

12. Повторно встановити панелі в передній частині приладової панелі. Гвинт і запечатати його повертається у вихідне положення.

13. Підключіть акумулятор вашого автомобіля, і переконайтеся, що електрика включається.

14. Використовувати секундомір і ваш одометр на тест-драйв автомобіля і переконайтеся, що новий спідометр, є точною.

Зверніться до посібника користувача та веб-сайт виробника, перш ніж замовити спідометр або будь-якої іншої частини для вашого автомобіля.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,