Як очистити лобове скло

Як очистити лобове скло

Як очистити лобове скло. Здравствуйте шановні читачі мого авто блогу. Дуже давно я не писав в блог, але повірте на це були причини, але тепер все нормально, знову приступаю до написання корисних статей для Вас. Сьогодні поговоримо як почистити лобове скло від бруду.

Ведення лобовому склі вашого автомобіля чистим є простим, але дуже важливим, спосіб зробити ваш автомобіль більш безпечним для вас, ваших близьких і інших водіїв на дорозі. Це не важко, щоб бруд, і інші візуальні перешкоди накопичуватися на вітровому склі. На щастя, є широкий спектр продуктів і методів, які залишать ваше лобове скло чисте і без розлучень.

Як очистити лобове скло
Знайти правильне рішення очищення . Кожен автомобіль є свій улюблений бренд або формули з аміачно — чистячі засоби на основі скла для TSP або просто милом і водою. Якщо ви вирішите використовувати аміак, будьте обережні, щоб не пролити його на будь вінілу, шкіри або гуми ваш автомобіль може мати. Слід пам'ятати, що аміак дуже шкідливо для різних матеріалів. Аміак також може бути небезпечно для вашого здоров'я, так що будьте обережні з використанням його на інтер'єр вашого автомобіля. Спрей — пляшка очищувачі скла є найбільш популярним рішенням.

Вимийте вітрове скло водою перед додаванням миючого розчину .Скраб води в прямій лінії за допомогою м'якої щітки. Використовуйте тільки горизонтальними або вертикальними рухами; немає ніякої необхідності тріть надто сильно, тому що ви тільки робите початкового мити, щоб послабити бруд вгору.

Вимийте вітрове скло водою
Додати скла очищуючий розчин . Розпорошуйте очищувач з одного боку рушник. Рушник з мікроволокна Краще всього, якщо у вас є, і почати прибирання. Використовуйте довгі широкі мазки і працювати з однієї сторони на іншу для більш чистого, чіткого результату. Це не займе багато часу, але дає додаткову увагу до деталей може внести реальні зміни в тому, як добре ви можете бачити з вашого лобового скла. Якщо залишок залишається після першого запуску, зробити це знову, поки ви не отримаєте це право.

Додати скла очищуючий розчин

Дозволити вітрове скло, щоб ретельно просушити .

Очистити вітрове скло, щоб ретельно просушити.

Запобігти брудні лобові стекла в першу чергу . Переконайтеся, що ваш склоочисник рідини повний, і що леза знаходяться в робочому стані.Леза повинні бути замінені кожні 2 до 3 років. Якщо є нарощування на Щітка склоочисника собі, спробуйте протерти ніж, спиртом або уайт-спиритом.Кут леза, також важливо. Кисті рук ваших склоочисників до 70 градусів (у порівнянні з прямою вертикальною 90 градусів руки). Якщо ваші двірники дійсно брудна, вичистити їх вниз з випічки соди і води.