Як очистити лобове скло

Як очистити лобове скло

Як очистити лобове скло. Здравствуйте шановні читачі мого авто блогу. Дуже давно я не писав в блог, але повірте на це були причини, але тепер все нормально, знову приступаю до написання корисних статей для Вас. Сьогодні поговоримо як почистити лобове скло від бруду.

Ведення лобовому склі вашого автомобіля чистим є простим, але дуже важливим, спосіб зробити ваш автомобіль більш безпечним для вас, ваших близьких і інших водіїв на дорозі. Це не важко, щоб бруд, і інші візуальні перешкоди накопичуватися на вітровому склі. На щастя, є широкий спектр продуктів і методів, які залишать ваше лобове скло чисте і без розлучень.

Як очистити лобове скло
Знайти правильне рішення очищення . Кожен автомобіль є свій улюблений бренд або формули з аміачно — чистячі засоби на основі скла для TSP або просто милом і водою. Якщо ви вирішите використовувати аміак, будьте обережні, щоб не пролити його на будь вінілу, шкіри або гуми ваш автомобіль може мати. Слід пам'ятати, що аміак дуже шкідливо для різних матеріалів. Аміак також може бути небезпечно для вашого здоров'я, так що будьте обережні з використанням його на інтер'єр вашого автомобіля. Спрей — пляшка очищувачі скла є найбільш популярним рішенням.

Вимийте вітрове скло водою перед додаванням миючого розчину .Скраб води в прямій лінії за допомогою м'якої щітки. Використовуйте тільки горизонтальними або вертикальними рухами; немає ніякої необхідності тріть надто сильно, тому що ви тільки робите початкового мити, щоб послабити бруд вгору.

Вимийте вітрове скло водою
Додати скла очищуючий розчин . Розпорошуйте очищувач з одного боку рушник. Рушник з мікроволокна Краще всього, якщо у вас є, і почати прибирання. Використовуйте довгі широкі мазки і працювати з однієї сторони на іншу для більш чистого, чіткого результату. Це не займе багато часу, але дає додаткову увагу до деталей може внести реальні зміни в тому, як добре ви можете бачити з вашого лобового скла. Якщо залишок залишається після першого запуску, зробити це знову, поки ви не отримаєте це право.

Додати скла очищуючий розчин

Дозволити вітрове скло, щоб ретельно просушити .

Очистити вітрове скло, щоб ретельно просушити.

Запобігти брудні лобові стекла в першу чергу . Переконайтеся, що ваш склоочисник рідини повний, і що леза знаходяться в робочому стані.Леза повинні бути замінені кожні 2 до 3 років. Якщо є нарощування на Щітка склоочисника собі, спробуйте протерти ніж, спиртом або уайт-спиритом.Кут леза, також важливо. Кисті рук ваших склоочисників до 70 градусів (у порівнянні з прямою вертикальною 90 градусів руки). Якщо ваші двірники дійсно брудна, вичистити їх вниз з випічки соди і води.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,