Як відкрити автосервіс

Як відкрити автосервіс

Як відкрити автосервіс - автомобіль для більшості людей стає все більш необхідним супутником життя і прекрасним способом спростити побут. Можливо, наявність автомобіля у абсолютної більшості населення держави і не говорить про надзвичайний зростання добробуту окремих індивідуумів в цілому, але зате наочно свідчить про перспективності відкриття власної автосервісу.

Як відкрити автосервіс людині, яка вирішила відкрити свою автомайстерню? Насамперед, не варто вивчати купу літератури по влаштуванню внутрішніх частин двигуна або влаштовуватися підмайстром в найближчий пункт технічного обслуговування. Це не означає, що вузькі знання пристрої машини завадять, навпаки, це буде лише на користь, тільки от найбільшу важливість представляє пошук гідних співробітників, більш – менш знайомих з загальними принципами роботи. Щодо обладнання: для початку цілком зійдуть вживані основні апарати, необхідні в даному виді робіт.

Професіонали своєї справи - ось що цінується клієнтами, які бажають отримати необхідний ремонт свого авто. Вже через кілька місяців якісної роботи можна придбати постійну клієнтську базу, що сприятливо позначиться на прибутку автосервісу.

Як відкрити автосервіс - для того, щоб майбутнє майстерні було безхмарним, слід потурбуватися про те, щоб місцевість, на якій планується відкриття точки, була досить населеної, так як це сприяє збільшенню числа можливих клієнтів. Крім того, бажано використовувати своє особисте приміщення, ніж орендувати його: крім прямих матеріальних витрат другий варіант загрожує досить розпливчастим майбутнім сервісу, адже, можливо, напрацьований тяжкою працею клієнтський контингент буде втрачено, якщо власник приміщення раптово вирішить його продати. Доведеться шукати нове місце.

Що стосується обладнання для робочої зони, при виборі необхідної техніки краще віддавати перевагу закордонним маркам. Слід заздалегідь обміркувати внутрішнє розташування обладнання і, конкретно, місце для установки підйомників. Це залежить від величини площі приміщення. Зазвичай в робочій зоні знаходиться до 4 двох стоєчних автопідйомника і один 4 стійковий, придатний для проведення спеціальних маніпуляцій.

Крім того, слід подумати і про розширення списку послуг, так як це може залучити додаткових клієнтів і, як наслідок, збільшити прибуток.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,