Автомобіль Ford Aerostar

Автомобіль Ford Aerostar

Автомобіль Ford Aerostar з'явився на арені авторинку майже 27 років тому, в минулому ХХ столітті. Масовому споживачеві Ford Aerostar відразу сподобався цей автомобіль, в житті середньостатистичного американця він зайняв своє належне місце. Модель Аеростар наділена заднім приводом, а це у поєднанні зі стандартною підвіскою і рейковим рульовим механізмом дає можливість автомобілю досить впевнено вести себе на дорозі

, без заметів і плавання, для автомобілів таких габаритів це дуже важливо. Коронна фішка Форда - простота та універсальність дизайну інтер'єру, Aerostar зберіг її.

Наприклад, вам не знадобитися стороння допомога і якісь зайві зусилля, щоб при необхідності зробити салон більш просторим, за 5 хвилин ви можете зняти задні сидіння, збільшуючи, таким чином, зону вільного простору. Зауважимо, що в повній комплектації пасажиру не доведеться нарікати на брак місця. Автомобіль при бажанні можна доповнити новими деталями інтер'єру, вони купуються в магазинах автозапчастин дилерів Ford.

Салон автомобіля дуже зручний, незважаючи на відсутність у ньому звичної для сучасного автовласника вирівнювання дзеркал, электроподъемника стекол і сидіння з підігрівом. Зате абсолютно у всіх перемикачів, включаючи ключ запалювання, є підсвітка, це створює комфорт і красу. Є все ж деякі американські «штучки», до яких доведеться звикнути російському водієві.

Так, скажімо, під кермом автомобіля знаходиться важіль перемикання АКПП режимів у Ford Aerostar, спочатку досить незвично, але в подальшому водій зможе не тільки зекономити час, але і під час руху не відволікатися в бік. Не можна не сказати про дуже зручних високих і м'яких передніх сидіннях - для водія і пасажира. Регульовані підлокітники дозволяють зробити перетворити навіть тривалі переїзди в досить комфортну подорож. Не обділені і задні пасажири, для зберігання речей передбачені сітки і поглиблення, є всілякі скриньки, підставки, полички для їжі.

Спеціальні датчики в Ford Aerostar допоможуть проконтролювати всю роботу мінівена. Водієві не доведеться переживати за забутий ввімкнене світло, за те, що він залишив ключ у замку запалювання, і навіть на таку дрібницю, як відкривання дверей. Спеціальний попереджувальний сигнал в автомобілі обов'язково повідомить про це її власника.