Як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження

Як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження

Як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження. Доброго всім часу доби. Сьогодні будемо обговорювати тему як перевірити автомобілі на дтп, дуже актуальна тема, особливо стати в нагоді тим хто купует авто не з салону а з рук. Важливо знати, як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження при розгляді купівлі вживаного автомобіля.

Оцінка шкоди, завданої в минулому, ми допоможемо вам визначити реальну вартість автомобіля і виявляти виникаючі проблеми, що може привести. Ось деякі поради про те, як виявити в автомобільній аварії збитки.

Як перевірити автомобілі на ДТП пошкодження


1. Отримати звіт про історію автомобіля.

Використання історії автомобіля дослідницької компанії, як Carfax, щоб отримати повний звіт про історію автомобіля. Цей файл буде містити список всіх минулих власників страхування інформацію та звіти про нещасні випадки або позовів, поданих за участю автомобіля. Це дозволить вам дізнатися, якої шкоди дивитися, коли фізично огляду автомобіля.

2. Перевірте крило і бампер на тріщини.

Перевірте обидва кінця транспортного засобу і пошукайте якісь тріщини або латочки в цих областях. Крила і бампери легко ламаються при зіткненні тому що найчастіше вони зроблені з легкого або пластикові композитні матеріали. Поломки або ремонт крило або бампер є хорошим індикатором подальшого ДТП шкоди.

3. Перевірити вітрове скло.

Подивіться на всіх вікнах, а передня і задня вітрових стекол автомобіля для перевірки транспортна пригода на шкоду. Зверніть увагу, сколи, тріщини або тасьма. Це може означати, що автомобіль брав участь у зіткненні, і цих напрямків, безумовно, потребують ремонту.

4. Оцінити лінії кузова автомобіля.

Присісти в одному кінці вагона, так що ви перебуваєте на одному рівні з очима кузова автомобіля. Якщо дивитися уздовж головної лінії зверху вниз уздовж кузова автомобіля. Ця рядок повинна бути прямою і навіть автомобільна фарба повинна відображати нормально. Нерівна лінія чи спотворене відображення вказує на те, що панелі кузова автомобіля були замінені або забитий через пошкодження тіла.

5. Перевірте панель і двері прогалин.

Подивіться на прогалини між кожної двері і на прилеглій панелі кузова. Пробіли повинні бути прямими і навіть ширини, зверху до низу. Автомобіль, який був в автомобільній аварії збиток буде нерівномірним прогалини через перекосу або заміни панелей або дверей.

6. Відчуття тіла для наповнювача плями.

Запустіть долоні вниз панелей кузова автомобіля і в куточках крило і бампер. Автомобіль з аварією збиток буде мати ударів або нерівні плями від наповнювача використовується для ремонту пошкоджених ділянок.

7. Перевірте затиск для марок.

Затискач знаки навколо рами автомобіля вказують на те, що автомобіль стоїть на рамі машини, і автомобіль, швидше за все, стійкий до пошкоджень, що потрібен капітальний ремонт кузова автомобіля після аварії.

8. Подивіться перефарбовування.

Подивіться уважно по краях дверей і панелей кузова для будь вм'ятин, подряпин або нерівна фарба областях. Ознаки іншого кольору фарби могли означати, що автомобіль був перефарбований після нещасного випадку або що двері або панель була замінена і перефарбували, щоб відповідати решті частини автомобіля.