Правила управління велосипедом

Правила управління велосипедом

Правила управління велосипедом - чи Вважається велосипед повноправним учасником дорожнього руху і чи існують певні правила їзди на ньому?
Прирівнюється велосипед до повноправних учасників дорожнього руху – сказати складно. Цей транспортний засіб пересувається не з такою великою швидкістю, щоб брати участь в русі на правах використовують паливо машин.

Але з ПРАВИЛ дорожнього руху велосипедистам заборонено пересуватися по тротуару, для них створюються спеціальні доріжки, а в тих місцях, де доріжок немає, велосипед їде по проїжджій частині.

В першу чергу правила говорять про те, що якщо велосипедисту не виповнилося 14 років, то йому забороняється виїжджати на проїжджу частину. В цілому при їзді на велосипеді необхідно дотримуватися тих правил, які виконують всі водії будь-яких транспортних засобів, крім механічних зазначати повороти рукою, дотримуватися рядність руху, не створювати аварійної ситуації і перешкоди для інших учасників руху, пропускати пішоходів, виконувати вимоги дорожніх знаків і багато іншого.

Правила забороняють керувати велосипедом в нетверезому стані, а також використовувати несправний механізм. Якщо є обладнана велосипедна доріжка, то їхати за загальною проїжджої частини забороняється. Якщо ж доріжки немає, то велосипедисти повинні триматися в ряд і як можна правіше до узбіччя. Правила строго забороняють рух велосипедів по автомагістралях. Обійти всі правила дуже просто: йти пішки і вести велосипед поруч з собою, так як у такій ситуації людина прирівнюється до пішоходу і не є учасником дорожнього руху. Ще один пункт правил, за який можна отримати штраф: відсутність на велосипеді ліхтарів і світловідбивачів при пересуванні в темряві.

Як їздити на велосипеді безпечно

Під час їзди на велосипеді необхідно бути дуже уважним і не відволікатися від дороги. Хоча даний транспортний засіб і є порівняно тихохідним, ймовірність травматизму все ж висока. Необхідно уважно стежити за дорожньою ситуацією, на тому ж рівні, на якому це роблять водії.

Найбільшу небезпеку для велосипедиста представляє автомобіль. Тому необхідно зробити все, щоб стати більш помітним для водіїв. Вночі слід одягатися в світлий одяг і використовувати світловідбивачі, які кріпляться до самого велосипеда, так і до одягу. У світлий час бажано використовувати яскраву одяг, яка приверне увагу водія і зробить велосипедиста більш помітним.

Необхідно потурбуватися про захист голови – використовувати спеціальний велосипедний шолом, який застібається під підборіддям. Але найголовнішою захистом при їзді на велосипеді є досвід і впевненість у собі. Перш ніж виїхати на дорогу, рекомендується потренуватися: спробувати повертати голову і дивитися назад, не втрачаючи при цьому баланс велосипеда. Під час руху в один ряд з автомобілями необхідно пам'ятати, що для водіїв ви не уявляєте загрозу, а ось вони для вас – так. Тому слід зберігати візуальний контакт з автомобілістами і давати їм зрозуміти, що ви бачите їх, готові до їх маневрів і не піднесете сюрпризів.

 • строительные блоки виды характеристики - размеры
  • Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

  • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

  • Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

  • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

  • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

  • Горит лампочка абс причина

   Горит лампочка абс причина

   АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,