Автомобіль Ferrari FF

Автомобіль Ferrari FF

Автомобіль Ferrari FF - сьогодні ми з вами поговоримо про одну з моделей відомої у всьому світі, я б навіть сказав - легендарної марки автомобілів – Ferrari, а саме – про Ferrari FF. Дана модель була Презентована 21 січня 2011 року, а перший офіційний показ на широку публіку стався лише 1 березня того ж року в столиці Швейцарії - Женеві.

Масове виробництво Ferrari FF почалося в тому ж році і на даний момент все ще триває. Абревіатура FF за задумом виробників означає те, що даний автомобіль оснащений приводом на всі свої чотири колеса і чотири пасажирських місця всередині авто. По класу ця модель проходить як «Gran Turismo».

Ferrari FF – наступна в модельному ряду за порядком застарілою моделлю 612 Scaglietti, і порівняно з Scaglietti вона набагато більш практична і продумана хоча б своїм повним приводом, адже нікому з автолюбителів не потрібно пояснювати, що 4WD безумовно надійніше при водінні в складних погодних умовах, наприклад, під час дощу на мокрій трасі або в сніг.

Розгін до сотні у новинки – 3,7 секунди, швидкісний максимум при цьому – 335 кілометрів на годину. Саме, виходячи з цих характеристик, компанія Ferrari вважає своє дітище найшвидшим в світі повнопривідним автомобілем. До речі, вартість цього дива – 300 тисяч доларів.
Що ж такого незвичайного в цій моделі? Ну, в першу чергу хочеться відзначити те, що вона – первісток компанії Ferrari в лінійці автомобілів з повним приводом.

Ще одна важлива особливість – це перший спорткар в sportback-кузові. Проектувала і розробляла цю модифікацію, названу «Shooting Break», відома фірма Carozzeria Pininfarina з Італії, яка вже більше півстоліття займається кузовостроительством і дизайном автомобілів, яка вже не в перший раз виконувала подібні замовлення для компанії Ferrari. І тут Carozzeria впоралася на «Відмінно» - в кожному вигині кузова автомобіля відчувається стиль і краса при збереженому зручність трансформації салону.

Тепер настав час заглянути під капот новинки від Ferrari FF і поцікавитися – що ж нас чекає там? І тут ми теж будемо приємно здивовані – FF має найбільший об'єм двигуна за весь час виробництва автомобілів компанією – 6300 кубічних сантиметрів, що вміщає в себе 660 кінських сил! Тип двигуна V12, або, якщо перевести на більш просту мову – 12 циліндрова атмосферна «вэшка».

Побачивши цей автомобіль хоча б раз в живу, ви запам'ятаєте його надовго, і це не дивно. Характерна радіаторна решітка у формі овалу, агресивно-самовпевнений «пращури» передніх фар, і звичайно ж, логотип компанії зі вздыбленной конем – все це Ferrari!