Автомобіль Ferrari FF

Автомобіль Ferrari FF

Автомобіль Ferrari FF - сьогодні ми з вами поговоримо про одну з моделей відомої у всьому світі, я б навіть сказав - легендарної марки автомобілів – Ferrari, а саме – про Ferrari FF. Дана модель була Презентована 21 січня 2011 року, а перший офіційний показ на широку публіку стався лише 1 березня того ж року в столиці Швейцарії - Женеві.

Масове виробництво Ferrari FF почалося в тому ж році і на даний момент все ще триває. Абревіатура FF за задумом виробників означає те, що даний автомобіль оснащений приводом на всі свої чотири колеса і чотири пасажирських місця всередині авто. По класу ця модель проходить як «Gran Turismo».

Ferrari FF – наступна в модельному ряду за порядком застарілою моделлю 612 Scaglietti, і порівняно з Scaglietti вона набагато більш практична і продумана хоча б своїм повним приводом, адже нікому з автолюбителів не потрібно пояснювати, що 4WD безумовно надійніше при водінні в складних погодних умовах, наприклад, під час дощу на мокрій трасі або в сніг.

Розгін до сотні у новинки – 3,7 секунди, швидкісний максимум при цьому – 335 кілометрів на годину. Саме, виходячи з цих характеристик, компанія Ferrari вважає своє дітище найшвидшим в світі повнопривідним автомобілем. До речі, вартість цього дива – 300 тисяч доларів.
Що ж такого незвичайного в цій моделі? Ну, в першу чергу хочеться відзначити те, що вона – первісток компанії Ferrari в лінійці автомобілів з повним приводом.

Ще одна важлива особливість – це перший спорткар в sportback-кузові. Проектувала і розробляла цю модифікацію, названу «Shooting Break», відома фірма Carozzeria Pininfarina з Італії, яка вже більше півстоліття займається кузовостроительством і дизайном автомобілів, яка вже не в перший раз виконувала подібні замовлення для компанії Ferrari. І тут Carozzeria впоралася на «Відмінно» - в кожному вигині кузова автомобіля відчувається стиль і краса при збереженому зручність трансформації салону.

Тепер настав час заглянути під капот новинки від Ferrari FF і поцікавитися – що ж нас чекає там? І тут ми теж будемо приємно здивовані – FF має найбільший об'єм двигуна за весь час виробництва автомобілів компанією – 6300 кубічних сантиметрів, що вміщає в себе 660 кінських сил! Тип двигуна V12, або, якщо перевести на більш просту мову – 12 циліндрова атмосферна «вэшка».

Побачивши цей автомобіль хоча б раз в живу, ви запам'ятаєте його надовго, і це не дивно. Характерна радіаторна решітка у формі овалу, агресивно-самовпевнений «пращури» передніх фар, і звичайно ж, логотип компанії зі вздыбленной конем – все це Ferrari!

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,