Контраварійне керування автомобілем

Контраварійне керування автомобілем

Контраварійне керування автомобілем. З кожним роком все більше стає автомобілів на дорогах міста і траси і з таким збільшенням незмінно зростає і напруженість у водіїв під час експлуатації транспортних засобів. Для того щоб убезпечити себе від спритних водіїв, які найімовірніше низько літають, ніж швидко їздять по дорогах і поганих умов погоди, де аварійність завжди зростає в рази, можна пройти спеціальні курси з протиаварійного керування автомобілем.

На курсах, з водієм проведуть спеціальне навчання кращі фахівці в цьому напрямку, де покажуть, як потрібно управляти автомобілем в критичних ситуаціях.

Саме ж контраварійне водіння взялося з глибин підготовки спецагентів, які готували секретні служби для виходу з критичних ситуацій, у тому числі і при водінні автомобіля. Ці програми з навчання автовласників швидко завоювали популярність, а ще швидше стали рятувати життя не тільки учасників руху, але і не в чому невинних пішоходів. Адже. Ніякі гроші, витрачені на підвищення досвіду водіння, не зрівняються зі врятованої життям чи здоров'ям.

Будь-які навики по безпечному контраварійного водіння можна отримати виключно від професійного інструктора, і ніяк інакше. Найголовніше ж – ні в якому разі не можна автовласникові намагатися отримати ці знання самостійно. В іншому випадку, водій може не тільки втратити своє автотранспортний засіб, але і життя.

Звичайно ж існує кілька правил, які водій автомобіля повинен дотримуватися і без проходження спеціальних курсів. Ці правила зможуть убезпечити автомобіль та водія від багатьох неприємностей. Розглянемо кілька з них:

- Перед тим як почати рух, слід переконатися в якості налаштування дзеркал, тому як налаштовуючи їх під час руху, автовласник може створити аварійну обстановку на дорозі і потрапити в ДТП.

- Під час втрати управління автомобілем, ні в якому разі не можна ставити на нейтральну швидкість і вдаватися до різкого гальмування. Потрібно просто прибрати ногу з педалі газу і спробувати зловити автомобіль злегка пригальмовуючи. Якщо цей спосіб малоефективний, можна знизити передачу і повторити гальмування. Цей спосіб виходу із замету спрацьовує в 8 випадках з 10. Але для успішної маніпуляції, необхідно мати не тільки знання. Але і якісну гуму, яка відповідає погодним умовам, а також справну ходову частину.

Ці і багато інші особливості поведінки водія при аварійних ситуаціях, можна дізнатися на курсах з протиаварійного керування автомобілем.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,