Контраварійне керування автомобілем

Контраварійне керування автомобілем

Контраварійне керування автомобілем. З кожним роком все більше стає автомобілів на дорогах міста і траси і з таким збільшенням незмінно зростає і напруженість у водіїв під час експлуатації транспортних засобів. Для того щоб убезпечити себе від спритних водіїв, які найімовірніше низько літають, ніж швидко їздять по дорогах і поганих умов погоди, де аварійність завжди зростає в рази, можна пройти спеціальні курси з протиаварійного керування автомобілем.

На курсах, з водієм проведуть спеціальне навчання кращі фахівці в цьому напрямку, де покажуть, як потрібно управляти автомобілем в критичних ситуаціях.

Саме ж контраварійне водіння взялося з глибин підготовки спецагентів, які готували секретні служби для виходу з критичних ситуацій, у тому числі і при водінні автомобіля. Ці програми з навчання автовласників швидко завоювали популярність, а ще швидше стали рятувати життя не тільки учасників руху, але і не в чому невинних пішоходів. Адже. Ніякі гроші, витрачені на підвищення досвіду водіння, не зрівняються зі врятованої життям чи здоров'ям.

Будь-які навики по безпечному контраварійного водіння можна отримати виключно від професійного інструктора, і ніяк інакше. Найголовніше ж – ні в якому разі не можна автовласникові намагатися отримати ці знання самостійно. В іншому випадку, водій може не тільки втратити своє автотранспортний засіб, але і життя.

Звичайно ж існує кілька правил, які водій автомобіля повинен дотримуватися і без проходження спеціальних курсів. Ці правила зможуть убезпечити автомобіль та водія від багатьох неприємностей. Розглянемо кілька з них:

- Перед тим як почати рух, слід переконатися в якості налаштування дзеркал, тому як налаштовуючи їх під час руху, автовласник може створити аварійну обстановку на дорозі і потрапити в ДТП.

- Під час втрати управління автомобілем, ні в якому разі не можна ставити на нейтральну швидкість і вдаватися до різкого гальмування. Потрібно просто прибрати ногу з педалі газу і спробувати зловити автомобіль злегка пригальмовуючи. Якщо цей спосіб малоефективний, можна знизити передачу і повторити гальмування. Цей спосіб виходу із замету спрацьовує в 8 випадках з 10. Але для успішної маніпуляції, необхідно мати не тільки знання. Але і якісну гуму, яка відповідає погодним умовам, а також справну ходову частину.

Ці і багато інші особливості поведінки водія при аварійних ситуаціях, можна дізнатися на курсах з протиаварійного керування автомобілем.