Автомобіль Audi Q1

Автомобіль Audi Q1

Автомобіль Audi Q1 2016 - хоч до моменту показу даної розробки ще залишилося більше року, в компанії прийняли рішення видати якийсь фрагмент інформації про те, якою ж варто очікувати кросовер, який є найменшим в сімействі. Як заявляють самі розробники, новинка повинна будуватися на одній платформі з моделлю А1, але в даному випадку теж є секрет, адже в серії знаходяться відразу дві платформи, які використовуються одночасно.

Навіть на цьому етапі планування новинки, інженери вже показали чимала кількість прекрасних напрацювань, враховуючи, що для настільки малогабаритного апарату, дуже потужних двигунів і не потрібно. Як саме буде виглядати кросовер, поки говорити рано, але в деякому роді, його обриси будуть схожі з концептом «кросслайн купе», яке показували ще два роки тому. Про ціноутворення, що також очевидно, говорити і зовсім рано, бо поки обговоренню підлягають лише двигуни.

Крім того, що виробник розраховує презентувати звичайну версію, на ринок обов'язково вийде ще і їх фірмова RS версія автомобіля. Бензинові двигуни, в кількості трьох штук, стартують з позначки в 1.4 літра. З такого агрегату покупець вже отримає чималі 140 коней, але це лише початок. Середній по продуктивності варіант, маючи 1.8 літра, продемонструє хороший рівень видачі потужності, адже з такого обсягу вже здобули 180 конячок. Але найбільш достойним, навіть враховуючи наявність зарядженої версії, буде 2.0 літровий мотор, адже розробники примудряються розкручувати такі установки до 230 л. с.

До речі, такий же движок, тільки з турбонаддувом, встановлений на вищезгадану спортивну версію, зможе показувати результат в 300 коней. Не залишать осторонь мотори на дизелі, які при своїх 2.0 літрах, теж показують гідні видачі потужності. Перший варіант дотягне до 150 л. с., ну а другий видає цілих 184 коня.

Цілком імовірно, що новий кросовер компанії, отримає всього дві двері, як і хетчбек, але, не дивлячись на компактність, вміститися в такий апарат зможе, як завжди, п'ять чоловік. Враховуючи, що на таку машину піде більше матеріалів, так і двигуни тут будуть куди гідніше, ціна підвищиться її не на один десяток тисяч, це вже точно.

Які функціональні новинки можна побачити в автомобілі 2016 модельного року, поки навіть складно уявити, але очікування від цієї розробки дуже великі. Представляти її на одному з найбільших автосалонів року, тому і пропустити прем'єру не зможе ніхто.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,