Як відкрити автомийку

Як відкрити автомийку

Як відкрити автомийку - більшість людей просто впевнені, що організувати власну автомийку досить просто, але це не так. Тут може виникнути маса проблем. Після прочитання нашої статті, кожен з вас зробить для себе певні висновки. З нашими порадами вам буде набагато простіше організувати успішну автомобільну мийку.

Ви ніколи не замислювалися відкрити свій бізнес, вам просто попалася в руки ця стаття, і ви вирішили прочитати її? Тоді хоча б на хвилинку уявимо, що ви хочете відкрити свій бізнес, пов'язаний з миттям автомобілів.

Для початку вам необхідно визначитися з місцем розташування вашої майбутньої мийки автомобілів. При виборі місця звертайте свою увагу на кількість транспорту, що проходить повз. Якщо побудувати автомобільну мийку неподалік с затребуваною дорогою, по якій щодня проїжджає велика кількість автомобілів, то у вас буде безліч випадкових клієнтів. Тобто, ймовірність того, що у вас будуть постійні клієнти невелика. Вони, звичайно, будуть, але трохи. Якщо вам це підходить, то тоді задумайтеся, як зробити так, щоб кожен відвідав вас клієнт вчасно отримав увагу і відповідно якісне обслуговування. Така потреба пов'язана з великою кількістю клієнтів. Як варіант, можна створити велику кількість постів, і тоді ви уникнете накопичення незадоволеною очікуванням черги.

Ще одним непоганим варіантом, де можна побудувати автомобільну мийку, є спальний район чи сусідство з громадськими місцями міста. Тут ви зможете обзавестися постійними клієнтами, а значить, буде регулярна прибуток. Природно, в цьому випадку у вас не вийде обійтися виключно наданням послуги мийки автомобілів. Бажано надати послугу шиномонтажу, а також дрібного ремонту автомобілів. Незайвим буде, якщо де-небудь поряд або у вашій автомобільній мийці знайдеться магазинчик, в якому можна буде перекусити. Тим більше деякі ремонтні салони вимагають відвідати автомобільну мийку перед наданням тих чи інших послуг. Тобто також можливий варіант розміщення автомобільної мийки поруч з яким-небудь ремонтним салоном. Тобто потрібно провести якесь дослідження місць вашого міста. Також не варто забувати про можливих конкурентів. Що це означає? Якщо поруч з вами вже будуть знаходитися автомобільні мийки, то попит і прибуток будуть невеликими.

Після того як ви визначилися з розташуванням вашої майбутньої автомобільної мийки потрібно переходити до вибору робочих людей. На жаль, знайти робітників не так вже й просто. Це пов'язано з досить важкою роботою і маленькою зарплатою. Можна зробити висновок, що автомобільний бізнес має велику плинність кадрів. Якщо ж вам пощастило, і до вас звернувся підходящий людина, то для початку потрібно перевірити якість його знань і, в разі необхідності, провести навчання відсутньою навичкам. Все це необхідно, оскільки саме від цієї людини безпосередньо залежить ваш імідж і заробіток.

А тепер потрібно зайнятися рекламою вашого бізнесу, тому як без нього зараз ніяк не обійтися, а з допустимими, на сьогоднішній день, можливостями успіх забезпечений. Найефективнішим методом домовитися з співробітниками автомагазинів або заправок для рекламування та розповсюдження візиток вашої мийки. Надалі все залежить тільки від якості обслуговування вашої мийки.