Як відкрити автомийку

Як відкрити автомийку

Як відкрити автомийку - більшість людей просто впевнені, що організувати власну автомийку досить просто, але це не так. Тут може виникнути маса проблем. Після прочитання нашої статті, кожен з вас зробить для себе певні висновки. З нашими порадами вам буде набагато простіше організувати успішну автомобільну мийку.

Ви ніколи не замислювалися відкрити свій бізнес, вам просто попалася в руки ця стаття, і ви вирішили прочитати її? Тоді хоча б на хвилинку уявимо, що ви хочете відкрити свій бізнес, пов'язаний з миттям автомобілів.

Для початку вам необхідно визначитися з місцем розташування вашої майбутньої мийки автомобілів. При виборі місця звертайте свою увагу на кількість транспорту, що проходить повз. Якщо побудувати автомобільну мийку неподалік с затребуваною дорогою, по якій щодня проїжджає велика кількість автомобілів, то у вас буде безліч випадкових клієнтів. Тобто, ймовірність того, що у вас будуть постійні клієнти невелика. Вони, звичайно, будуть, але трохи. Якщо вам це підходить, то тоді задумайтеся, як зробити так, щоб кожен відвідав вас клієнт вчасно отримав увагу і відповідно якісне обслуговування. Така потреба пов'язана з великою кількістю клієнтів. Як варіант, можна створити велику кількість постів, і тоді ви уникнете накопичення незадоволеною очікуванням черги.

Ще одним непоганим варіантом, де можна побудувати автомобільну мийку, є спальний район чи сусідство з громадськими місцями міста. Тут ви зможете обзавестися постійними клієнтами, а значить, буде регулярна прибуток. Природно, в цьому випадку у вас не вийде обійтися виключно наданням послуги мийки автомобілів. Бажано надати послугу шиномонтажу, а також дрібного ремонту автомобілів. Незайвим буде, якщо де-небудь поряд або у вашій автомобільній мийці знайдеться магазинчик, в якому можна буде перекусити. Тим більше деякі ремонтні салони вимагають відвідати автомобільну мийку перед наданням тих чи інших послуг. Тобто також можливий варіант розміщення автомобільної мийки поруч з яким-небудь ремонтним салоном. Тобто потрібно провести якесь дослідження місць вашого міста. Також не варто забувати про можливих конкурентів. Що це означає? Якщо поруч з вами вже будуть знаходитися автомобільні мийки, то попит і прибуток будуть невеликими.

Після того як ви визначилися з розташуванням вашої майбутньої автомобільної мийки потрібно переходити до вибору робочих людей. На жаль, знайти робітників не так вже й просто. Це пов'язано з досить важкою роботою і маленькою зарплатою. Можна зробити висновок, що автомобільний бізнес має велику плинність кадрів. Якщо ж вам пощастило, і до вас звернувся підходящий людина, то для початку потрібно перевірити якість його знань і, в разі необхідності, провести навчання відсутньою навичкам. Все це необхідно, оскільки саме від цієї людини безпосередньо залежить ваш імідж і заробіток.

А тепер потрібно зайнятися рекламою вашого бізнесу, тому як без нього зараз ніяк не обійтися, а з допустимими, на сьогоднішній день, можливостями успіх забезпечений. Найефективнішим методом домовитися з співробітниками автомагазинів або заправок для рекламування та розповсюдження візиток вашої мийки. Надалі все залежить тільки від якості обслуговування вашої мийки.

 • Производство рвд шлангов по материалам http://www.рвд3а.рф.
  • Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Как выбрать команду для ставок на спорт?

   Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

  • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

   Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

  • Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС

   Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

  • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

   Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

  • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

   Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

  • Горит лампочка абс причина

   Горит лампочка абс причина

   АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,