Найбільш часті ДТП у жінок

Найбільш часті ДТП у жінок

Найбільш часті ДТП у жінок - за своєю природою жінки уважні, акуратні і обережні. Проте і вони потрапляють в автомобільні катастрофи. Такі прикрі інциденти можуть статися при любий обставин, у будь-який час і з будь-якою жінкою. Розглянемо, яка статистика жіночих ДТП і на що слід звернути увагу починаючим автоледі.

Як правило, аварії з участю автоледі є менш масштабними і незначними порівняно з аваріями, в які потрапляють представники сильної статі. Якщо причиною переважної більшості аварій з участю чоловіків-водіїв є наслідком перевищення швидкісного режиму, молодецтва і з'ясування стосунків на дорозі, статистика аварій за участю жінки-водія дещо інша.

В першу чергу відзначимо аварії за участю водіїв-чоловіків. Як часто наші чоловіки автолюбителі, бажаючи довести жінці свою перевагу, провокують аварійні ситуації! Обгін на ділянці дороги, не призначеному для цього, вискакування на сусідню смугу з метою обмінятися колкостями, а при появі зустрічної машини – спихивания авто жінки в кювет. І зимова класика жанру – обігнав, не впорався з керуванням і врізався в авто ні в чому не винної леді. У інспекторів ДПС в таких ситуаціях (навіть з почуття чоловічої солідарності) не залишається сумнівів в тому, хто винуватець події.

В іншому, як відзначають страхові агенти, аварії з участю жінок-водіїв набагато менш затратні по відшкодуванню шкоди, ніж аварії з участю чоловіків. Це пов'язано з тим, що жінки потрапляють в аварії на більш низьких швидкостях, в основному при парковці, на виїзді з перешкодами і при спробі розминутися на мінімальній швидкості (таке можна спостерігати на парковках у супермакетів і на стихійних автопарковцах – улюблене місце жінок потрапляти в ДТП).

Взагалі список найпоширеніших аварій у жінок виглядає наступним чином:

  • не вписалася в поворот;
  • зіткнулась з іншим автомобілем при виїзді з парковки;
  • при русі заднім ходом пошкодила інше авто;
  • невдало виїхала з другорядної дороги;
  • удари об низькі і високі перешкоди – паркувальні стовпчики, стовпи, бордюри, дерева;
  • удар попереду автомобіль, що стоїть в пробці;
  • невдалий розворот;
  • зіткнення на перехрестях з рівнозначними дорогами.

Як зазначають фахівці, такі аварії потрапляють в основному молоді і недосвідчені автоледі. Аварій за участю дам з водійським стажем практично не буває, хіба що з вини чоловіків-лихачів.

Як бачимо, найкращим доробком від аварій автоледі є досвід водіння. Так що вчимося і практикуємо!