Найбільш часті ДТП у жінок

Найбільш часті ДТП у жінок

Найбільш часті ДТП у жінок - за своєю природою жінки уважні, акуратні і обережні. Проте і вони потрапляють в автомобільні катастрофи. Такі прикрі інциденти можуть статися при любий обставин, у будь-який час і з будь-якою жінкою. Розглянемо, яка статистика жіночих ДТП і на що слід звернути увагу починаючим автоледі.

Як правило, аварії з участю автоледі є менш масштабними і незначними порівняно з аваріями, в які потрапляють представники сильної статі. Якщо причиною переважної більшості аварій з участю чоловіків-водіїв є наслідком перевищення швидкісного режиму, молодецтва і з'ясування стосунків на дорозі, статистика аварій за участю жінки-водія дещо інша.

В першу чергу відзначимо аварії за участю водіїв-чоловіків. Як часто наші чоловіки автолюбителі, бажаючи довести жінці свою перевагу, провокують аварійні ситуації! Обгін на ділянці дороги, не призначеному для цього, вискакування на сусідню смугу з метою обмінятися колкостями, а при появі зустрічної машини – спихивания авто жінки в кювет. І зимова класика жанру – обігнав, не впорався з керуванням і врізався в авто ні в чому не винної леді. У інспекторів ДПС в таких ситуаціях (навіть з почуття чоловічої солідарності) не залишається сумнівів в тому, хто винуватець події.

В іншому, як відзначають страхові агенти, аварії з участю жінок-водіїв набагато менш затратні по відшкодуванню шкоди, ніж аварії з участю чоловіків. Це пов'язано з тим, що жінки потрапляють в аварії на більш низьких швидкостях, в основному при парковці, на виїзді з перешкодами і при спробі розминутися на мінімальній швидкості (таке можна спостерігати на парковках у супермакетів і на стихійних автопарковцах – улюблене місце жінок потрапляти в ДТП).

Взагалі список найпоширеніших аварій у жінок виглядає наступним чином:

 • не вписалася в поворот;
 • зіткнулась з іншим автомобілем при виїзді з парковки;
 • при русі заднім ходом пошкодила інше авто;
 • невдало виїхала з другорядної дороги;
 • удари об низькі і високі перешкоди – паркувальні стовпчики, стовпи, бордюри, дерева;
 • удар попереду автомобіль, що стоїть в пробці;
 • невдалий розворот;
 • зіткнення на перехрестях з рівнозначними дорогами.

Як зазначають фахівці, такі аварії потрапляють в основному молоді і недосвідчені автоледі. Аварій за участю дам з водійським стажем практично не буває, хіба що з вини чоловіків-лихачів.

Як бачимо, найкращим доробком від аварій автоледі є досвід водіння. Так що вчимося і практикуємо!

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,