Автомобіль та його роль в житті людини

Автомобіль та його роль в житті людини

Автомобіль та його роль в житті людини - історія засобів пересування йде корінням в далеке минуле, коли людина приручила коня, зрозумівши, що на ній він зможе долати великі відстані. Жага пізнання світу, прагнення побачити незвідані далі змусили людей шукати способи і засоби більш швидкого переміщення по Землі. Коні, верблюди, мули, воли тисячоліттями служили людям як транспортний засіб.

Кінець XIX століття подарував людям автомобіль, і ось вже більше ста років цей транспортний засіб не втрачає своєї популярності, а, навпаки, користується більшим попитом у читачів. Безсумнівно, власне авто дає багато переваг: незалежність від громадського транспорту, від розкладу електричок, потягів, авіарейсів. Поїздки на далекі відстані економлять кошти – в машині їдуть 5 осіб за вартість пального. Наприклад, на 1000 кілометрів шляху потрібно витратити бензину на 3200 рублів, а на поїзді за 5-х треба заплатити 10-12 тисяч. Очевидна економічна вигода експлуатації автомобіля за умови, що він не стара руїна, яка потребує постійного ремонту, а надійний і міцний.

Але розглянемо інші аспекти використання автотранспорту. Найбільш негативний наслідок його експлуатації – загибель людей. На дорогах в автоаваріях кожен день гинуть люди, статистика просто вражає масштабами людських жертв. Незважаючи на ужесточаемые закони і правила, що кількість аварій з людськими жертвами не зменшується. На жаль, кожен день біжучий рядок телеекрану безжально повідомляє про нові жертви автокатастроф. Це один з найбільш негативних моментів у використанні автомобілів.

В останні роки ми стаємо свідками і учасниками різних природних катаклізмів: ураганів, торнадо, штормів і цунамі, небувалих морозів і нещадної спеки. Вчені-кліматологи вже зробили висновок, що у зміні клімату відіграє роль «парниковий ефект». Безумовно, в його створенні чимала роль належить автомобілям, що виробляють вихлопні гази. Мешканці мегаполісів відчувають на собі негативний вплив цих вихлопів: хронічна втома, головні болі, астма – такий неповний перелік найпоширеніших захворювань міських мешканців. Ще один бич, б'є по здоров'ю автолюбителів – гіподинамія, яка охопила сучасне населення від 18 до 70 років. Скільки доводиться бачити молодих 30-35-річних чоловіків, насилу вилазять з машин, важко дихають, з неабияк виступаючими вперед животами, з набряклими особами. Найчастіше це результат малорухливого способу життя, багатогодинного сидіння за кермом. Для багатьох людей стала головним об'єктом уваги, сенсом життя.

Автомобіль та його роль в житті людини
Автомобіль та його роль в житті людини стала вельми значуще. Автомобилемания охопила всі верстви населення нашої країни, від малозабезпечених до супербагатих. Якщо перші готові придбати купу металобрухту за мізерну ціну на автобарахолках, то останні вишукують новітні моделі розкішних іномарок на автосалонах. Кожен день можна спостерігати нескінченний потік автомобілів на вулицях міст і селищ, постійні пробки і затори. Жителі Росії, що називається, дорвалися до машин, як колись тубільці до блискучих дрібничок. Наслідок цього – «помолодевшие» радикуліт, остеохондроз, ішемія, серцева недостатність, цукровий діабет і інші не менш страшні хвороби. Поїхати на особистій машині в далеку подорож, до родичів, на дачу – це зрозуміло, але їздити на роботу на сусідню вулицю або в магазин, розташований за рогом – нонсенс. Тим більше безглуздо їздити кожен день у великому місті, де є метро і величезна кількість громадського транспорту. Так, автомобіль – незаперечне досягнення науково-технічного прогресу, але використовувати його потрібно більш розумно!

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,