Повинні ви купувати дизельний автомобіль

Повинні ви купувати дизельний автомобіль?

Повинні ви купувати дизельний автомобіль? Якщо ви хочете купити новий автомобіль, то обов'язково зверніть увагу на машини з дизельним двигуном. Одна з головних причин, по яких дизельний автомобіль вигідніше, - це ціна на паливо, що значно здешевлювало експлуатацію, поки нафтові компанії не зрозуміли, що дизелі стали затребувані. Однак, навіть якщо ціни на ці види палива не так відрізняються, як раніше, автомобіль з дизельним двигуном все ще залишається відмінною вигідною покупкою, адже він технічно більш ефективний, ніж бензиновий, і це дозволяє економити значні кошти.

У 70-х, коли пройшла перша хвиля потрясінь на ринку нафти, пов'язана з арабським ембарго, більшість автомобільних компаній звернулося до розробки і виробництва дизельних автомобілів. Однак, на відміну від Mercedes і деяких інших європейських фірм, які вже випускали такі машини, американські виробники просто переробили моделі із стандартним бензиновим двигуном під дизельне паливо. Незабаром стало очевидно, що більш високий тиск, необхідний для повного згоряння дизеля, вимагає зовсім іншого типу двигуна. Бензинові мали конструктивні недоліки, що не дозволяють зберігати прокладок головки від видування і блоки від розтріскування. Від цих проблем постраждали багато автовласників в ті часи, і тому досі ненавидять дизельні автомобілі, хоча вони набагато економічніше бензинових.

Дизельний двигун працює за допомогою тепла, що створюється тиском парів палива, на відміну від бензину, який запалюється за допомогою свічки запалювання. Це означає, що автомобіль з дизелем буде працювати при більш низькій температурі в порівнянні з бензиновим, а також виробляти більше потенційної енергії з одного і того ж кількості палива. Ця енергія перетворюється в механічну і, таким чином, автомобіль рухається. Оскільки зменшуються витрати на нагрів двигуна, то більше енергії використовується на обертання коліс, таким чином, зменшується кількість палива для поїздки на задану відстань.

Більшість виробників вирішили свої проблеми з допомогою переробки блоків циліндрів ще багато років тому, коли конструювали двигуни з нуля. Це означає, що дизель може експлуатуватися набагато довше, ніж бензинові двигуни. Насправді не рідкість для дизельних автомобілів Mercedes мати пробіг кілька сотень тисяч миль.

Якщо ви знаходитесь в пошуках нової машини, ви дійсно повинні звернути увагу на дизель. Ціни на паливо будуть постійно зростати, оскільки нафта стає все важче добувати, і тому буде вигідно придбати автомобіль, який може забезпечити вам максимально можливий пробіг. Сучасні дизельні автомобілі більше не шумлять і не пахнуть, як перші представники цього класу. Новітні технології створили для вас тихий, чистий і економічний спосіб витратити гроші.