Як включити ручні гальма

Як включити ручні гальма

Як включити ручні гальма. Всім доброго часу доби. У сьогоднішній стаття мова буде йти про ручному гальмі. У свою чергу, ручне гальмо звичайний спосіб бачили в голлівудських фільмах, але це не тільки для Вина Дизеля. Використання ручного гальма блокує задні колеса, а також при поворотах, допоможе обертати задню частину автомобіля швидше, ніж в нормальній черги.

Як включити ручні гальма

1. Знайти порожню стоянці або інше відкритий простір, де ви можете водити свій автомобіль. Намагайтеся уникати руху приватної власності, якщо у вас немає дозволу. Це також гарна ідея, щоб уникнути на парковках з ліхтарних стовпів, так як вони можуть завдати значної шкоди при зіткненні.

2. Установка дорожнього конуса, відро або інший об'єкт, щоб зробити ваше обернутися.

3. Для лівого повороту руки, покласти ліву руку на 1-2 години на колесі, про який правою рукою, як правило, і помістити праву руку один в нижній частині колеса, між 5-7.

4. Підійдіть до конусу на низькій швидкості (менше 30 миль на годину), а в 1-ій передачі. Якщо ви за кермом автоматичний, поставити важіль перемикання передач у нижчу передачу (D1, 1 або L, перевірити інструкції).

5. Як ви прийшли в кут, зніміть колесо в лівому русі рідини, спрямований до вершини приблизно на півдорозі за рогом.

6. Одночасно покласти в зчеплення (тільки ручний) і потягніть ручне гальмо. Переконайтеся, що ви тримаєте кнопку на ручне гальмо натиснута, так як ви не хочете, щоб механізм реверсу загорілися, тримаючи задні колеса заблоковані за те, що ви хочете.

7. У задній частині автомобіля слайди за рогом, довести заднє колесо вправо так, що шини, вказуючи, де ви хочете піти після повороту.

8. Відпустіть ручне гальмо швидко, переконавшись, що тримає кнопки, як і ви.

9. Відпустіть педаль зчеплення і застосувати газ, щоб витягнути.

10. Якщо задня частина більш-обертається, то це буде, необхідних для боротьби з бортовим поворотом, щоб виправити ваш курс.

11. Диск с і продовжувати практикуватися, поки не отримаєте техніку вниз.