Автомобільні моторні масла

Автомобільні моторні масла

Автомобільні моторні масла - яке моторне масло можна охарактеризувати, як якісне? Це продукт, який забезпечить максимальну зручність споживачеві в процесі його використання. У двигуні автомобіля не з'явиться сторонніх звуків, а в салоні запахів, що, природно, могло б змусити автомобіліста насторожитися і занервувати.

Будь якісний продукт, як правило, популярний на ринку і має не тільки заслуженою репутацією, але і прийнятною вартістю, саме таке поєднання забезпечує йому високий рівень затребуваності.

На автомобільному ринку домінують компанії, що виробляють два типи моторних масел. Перші, це компанії, які роблять наголос на розробці моторних масел зі стандартними технологічними параметрами. Дані параметри класифікуються за ACEA або API і забезпечені підтримкою найбільших світових автомобільних концернів. У зв'язку з тим, що ці масла мають у своєму складі мінімальний пакет складових компонентів, їх відрізняє доступна ціна. Такі масла зазвичай заправляються в двигуни ще в процесі виробництва автомобілів (первинна заливка).

Інші виробники утворюють нечисленні компанії, переважно європейські, акцентують свою увагу на виробництві мастил з покращеними технологічними властивостями. Застосування таких масел підвищує стабільність функціонування, терміни експлуатації силових агрегатів, зводить до мінімуму вироблення деталей, до того ж, масло не втрачає своїх властивостей протягом всього рекомендованого періоду використання, а часто набагато перевищує його. В цих оліях використовується сировина найвищої якості, що і формує високу вартість продукту на автомобільному ринку.

При виробленні базового масла величезна увага приділяється сорту нафти. Нафта з високим вмістом сірки не використовується (Перська затока, Росія), так, як вимагає високих витрат на необхідну очистку, тому, європейцями віддається перевага нафти зі США, Каспію, або з Північного моря.

Виготовлені масла класифікуються за API (2, 3, 4 група). Компанії не поставляють таку продукцію, безпосередньо, на виробництво, так, як орієнтуються не тільки на високу ціну, але і на неперевершена якість. Всі базові масла, навіть маючи стандартні складові, в обов'язковому порядку піддаються кардинальної модернізації, яка включає в себе добавку антифрикційних складових або компонентів фірмових розробок. Потім, формула готового продукту підлягає обов'язковій оптимізації. Незважаючи на вартість даних олій, їх застосування відкриває широкі можливості для економії. Робота автомобіля стає менш витратною, підвищується ресурс, скорочується графік обов'язкових технічних обслуговувань силового агрегату автомобіля.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,