Автомобільні моторні масла

Автомобільні моторні масла

Автомобільні моторні масла - яке моторне масло можна охарактеризувати, як якісне? Це продукт, який забезпечить максимальну зручність споживачеві в процесі його використання. У двигуні автомобіля не з'явиться сторонніх звуків, а в салоні запахів, що, природно, могло б змусити автомобіліста насторожитися і занервувати.

Будь якісний продукт, як правило, популярний на ринку і має не тільки заслуженою репутацією, але і прийнятною вартістю, саме таке поєднання забезпечує йому високий рівень затребуваності.

На автомобільному ринку домінують компанії, що виробляють два типи моторних масел. Перші, це компанії, які роблять наголос на розробці моторних масел зі стандартними технологічними параметрами. Дані параметри класифікуються за ACEA або API і забезпечені підтримкою найбільших світових автомобільних концернів. У зв'язку з тим, що ці масла мають у своєму складі мінімальний пакет складових компонентів, їх відрізняє доступна ціна. Такі масла зазвичай заправляються в двигуни ще в процесі виробництва автомобілів (первинна заливка).

Інші виробники утворюють нечисленні компанії, переважно європейські, акцентують свою увагу на виробництві мастил з покращеними технологічними властивостями. Застосування таких масел підвищує стабільність функціонування, терміни експлуатації силових агрегатів, зводить до мінімуму вироблення деталей, до того ж, масло не втрачає своїх властивостей протягом всього рекомендованого періоду використання, а часто набагато перевищує його. В цих оліях використовується сировина найвищої якості, що і формує високу вартість продукту на автомобільному ринку.

При виробленні базового масла величезна увага приділяється сорту нафти. Нафта з високим вмістом сірки не використовується (Перська затока, Росія), так, як вимагає високих витрат на необхідну очистку, тому, європейцями віддається перевага нафти зі США, Каспію, або з Північного моря.

Виготовлені масла класифікуються за API (2, 3, 4 група). Компанії не поставляють таку продукцію, безпосередньо, на виробництво, так, як орієнтуються не тільки на високу ціну, але і на неперевершена якість. Всі базові масла, навіть маючи стандартні складові, в обов'язковому порядку піддаються кардинальної модернізації, яка включає в себе добавку антифрикційних складових або компонентів фірмових розробок. Потім, формула готового продукту підлягає обов'язковій оптимізації. Незважаючи на вартість даних олій, їх застосування відкриває широкі можливості для економії. Робота автомобіля стає менш витратною, підвищується ресурс, скорочується графік обов'язкових технічних обслуговувань силового агрегату автомобіля.