Автомобіль Acura MDX

Автомобіль Acura MDX

Автомобіль Acura MDX. На Російському ринку марка Acura ледь встигла зробити перший крок, продажі почалися в кінці квітня, але небайдужі до машин росіяни і раніше знали, що цей бренд належить компанії Honda. Що з'явився він 30-ть років тому в Америці з метою відокремити більш дорогі престижні моделі від автомобільного ширвжитку.

Ось і MDX типовий американець майже п'ять метрів у довжину, три ряди сидінь і своєрідна шістка потужністю під 300 сил під капот.

Ніколи б водії не подумали, який захват можна відчути за кермом автомобілі марки Acura. Ці емоції швидше чекаєш від машин престижних німецьких марок. Втім, схожих розмірів німців, наприклад, BMW Х5, відчутно дорожче MDX. Базова ціна якого 2,5 млн крб. Тому відбивати покупців новинка повинна швидше у кросовера інших японських марок підвищеної престижності. Приміром, у LexuxRX або Infiniti JX, серед козирів Акури, просунута система повного приводу і близькі до ідеалу налаштування ходової частини.

Підвіска тут фантастична, особливо якщо їхати по дорогах, де немає екстремальних нерівностей. Таке відчуття, що підвіска і кузов самі по собі. Оскільки між ними немає механічного зв'язку, а кузов підвішений на магнітній подушці. Найбільше MDX радує тим, як легко вона їде. Адже деякі навіть дуже потужні машини, чимось схожі на вертольоти, молотять швидкостями по всій силі, але як тільки перестануть це робити, одразу впадуть. В інших машинах, в тому числі кросовер Acura MDX, ця енергія, як ніби завжди присутня, як у стиснутій пружині. І ти натисканням на газ, навіть плавним, лише освобождаешь, даєш їй вихід. Поєднання з якісною шумоізоляцією і хорошою підвіскою просто фантастика.

Виходить парадоксальна ситуація, ти керуєш кросовером, але задоволення отримуєш, тим більша, чим рівніше асфальт і вище швидкість. Також радує, що машина несклонная впадати в істерику. На багатьох інших, система моніторингу мертвих зон, побачивши машину за 100 м позаду, починає істерити так, що просто не описати словами. А тут все вкрай не нав'язливо, навіть коли автоматичне гальмування відбувається, то тобі нагадує про це без зайвого крику, дзвону, грому, шуму, це дуже здорово. Система моніторингу мертвих зон, як можна здогадатися аж ніяк не єдиний пункт зі списку приємних і корисних опцій. Водієві, приміром, знадобляться адаптивний круїз-контроль і система кругового огляду.

А пасажири середнього ряду, налаштувавши крісла по довжині і куту нахилу спинки, виявлять окрему кліматичну установку і власну розважальну систему. 16-ти дюймовим стельовим екраном, який може одночасно показувати відео з двох різних джерел. На задньому ряду дорослим сидіти незручно, але самі сидіння виглядають солідно, вже нічим не нагадуючи відкидні стільчики. Що стосується перших двох рядів, то там вільного простору навалом. Це звичайно не ексклюзив, але річ, безумовно, приємна, от добре знайомий елемент салону, паяти сидіння, натиснули на кнопку, і вона налаштувалася під вас. Але Acura працює на випередження, тут машина під вас настроюється, варто натиснути кнопку на вашому ключі. Причому йдеться не лише про налаштування сидіння або дзеркал, машина згадує ваші улюблені радіостанції (завантажує їх список), згадує які налаштування аудіосистеми ставили найчастіше.

На передній панелі в цілому організовано розумно, в очі кидаються одразу два екрані мультимедійної системи. Ці два екрани непогано виглядають, коли їдеш в тунелі або вночі, таке відчуття, що ти знаходишся за штурвалом. На швидкодію мультимедійної системи скаржитися не доводиться. З великими кнопками і ручками, проблем виникнути начебто не має. Але коли починаєш всім цим користуватися не відразу зрозуміло, куди дивитися і на що тиснути. Наприклад, клімат контролем управляють і звичайні реальні кнопки під нижнім екраном і віртуальні на ньому. Ще простіше приклад, вибрати радіостанцію, якщо хочете пробігтися по шкалі, це потрібно робити за допомогою віртуальних кнопок на нижньому екрані. А якщо хочете вивести список улюблених радіостанцій, то він буде відображений на верхньому екрані, а гортати його потрібно за допомогою ручки (який розташований на центральній консолі).

Окреме спасибі можна сказати за коробку передач, хоча в ній шість ступенів, а не вісім, дев'ять (як зараз модно), але зайвих перемикань немає. Всі перемикання, без яких не обійтися, іноді взагалі не відчувається. Навіть коли і відчувається, немає таких неприємних ривків і смикань, те, що потрібно.

Як і багато інші машини кросовер Acura MDX дозволяє вибирати один з декількох режимів руху. Навіть кермо при зміні режиму стає важче і легше. В іншому по-справжньому легким він не буде навіть в самому комфортному режимі. Кого-то це напевно обрадує, адже зараз на ринку повно автомобілів, у тому числі кросоверів з відверто порожнім кермом. З іншого боку, треба тримати вухо гостро, тому, що вояжно рулити однією рукою, часто вже не вийде. Приміром, на виході з дуже крутого повороту, бублик не так охоче повертається на вихідне положення (як ми звикли). Зате якщо не розслаблятися і тримати кермо двома руками, то рулится MDX на 5+, виконуючи команди водія швидко і точно.

Марка Acura з'явилася на кілька років раніше, ніж инфити та лексус. А на Російський ринок навпаки, виходить з пристойним відставанням від конкурентів. Чи вдасться їй у найближчому майбутньому надолужити згаяне питання складне, але як мінімум один гідний автомобіль у неї для цього є. Нові моделі (вони вже на підході), кажуть, що будуть ще більш вражаючими.