Нові правила для тонованих автомобілів

Нові правила для тонованих автомобілів

Нові правила для тонованих автомобілі. Влади не залишають у спокої любителів тонування. Тепер тих, хто відмовляється знімати плівку зі скла, будуть заарештовувати на строк до 15 діб. Боротьба з тонуванням вийшла на черговий виток. До кінця минулого року з надмірним затемненням стекол Державтоінспекція боролася досить успішно, пропонуючи порушників вибір:

або ви зараз знімаєте з передніх стекол плівку, або ми знімаємо з машини реєстраційні знаки. Однак після того, як заборона експлуатації в якості забезпечувального заходу було скасовано, все повернулося на круги своя. Пятисотрублевый штраф за тоноване скло на відміну від зняття номерів шанувальників «краси» не лякає. Тому на дорогах знову з'явилося безліч машин з явним перевищенням встановлених норм.

Це практично виключає будь-яку можливість додаткового затемнення. Справедливості заради треба сказати, що знову затонировались далеко не всі з колишніх супротивників їзди «в акваріумі». Багато хто зрозумів, що їздити з прозорим склом і комфортніше і безпечніше. А по мірі накопичення водійського досвіду ці фактори поступово виходять на перший план, замінюючи собою суперечливі уявлення про стиль, красу і, нарешті, практичності.

В кінці червня Головне управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху, здійснює керівництво діяльністю всієї російської Госавтоипспекции, розіслало по підпорядкованим підрозділам роз'яснення порядку дій у відношенні водіїв, які керують транспортними засобами з перевищенням норм світлопропускання. Нічого Нового не вигадали, а лише дали офіційну згоду на застосування вже існуючих в законодавстві положень. Мова йде в першу чергу про Федеральному законі «Про поліцію», він дає поліцейським право вимагати припинення порушень законодавства, а також про КПАП, яким встановлюється відповідальність за непокору такій вимозі.

Отже, якщо інспектор зупиняє машину і з допомогою сертифікованого і повіреного обладнання доводить факт невідповідності світлопропускання стекол встановленим нормам, поряд з винесенням постанови в частині 3.1 статті 12.5 КоАП РФ водієві видається вимога про припинення протиправних дій. Інформація про це заноситься у відповідну базу даних.

Іншими словами, попавшись другий раз з затонованими стеклами, є чималий шанс відправитися в «кутузку» прямо з дороги. Причому згода водія негайно зняти плівку на рішення поліції вплинути вже не може. Адже відповідальність тут настає не за порушення вимог ПДР, а за невиконання вимоги поліцейського.

Насправді для ряду російських регіонів цей порядок не став одкровенням, адже, нехай і без формального схвалення «зверху», подекуди він застосовується з того самого моменту, як з Кпап виключили заборона експлуатації. «Щасливчики» можуть розповісти, як погано попадатися на тонованій машині в п'ятницю ввечері, коли суд вже припинив роботу і винесення рішення доведеться чекати до понеділка в камері для адміністративно затриманих в місцевому відділенні поліції.

За міжнародними стандартами

Багато хто вважає, що заборона фактично на будь-яку тонування передньої півсфери — виключно російське винахід, причому вигадане з корисливих мотивів можновладців, головним чином ГИБДД. Між тим російські норми повністю відповідають правилами, встановленими у відповідних приписах OOII і застосовуються у більшості країн світу вже не один десяток років. А тим, хто як і раніше вважає, що особисто їм тонування не заважає, варто задуматися про те, що 70-відсоткове обмеження світлопропускання не «висмоктана з пальця», а колегіально погоджено інженерами, які безпосередньо приймають участь у розробці, виробництві і випробування автомобілів провідних автоконцернів світу.

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,