Як можна економити на автомобілі

Як можна економити на автомобілі?

Як можна економити на автомобілі? Не секрет, що сім'я з середньостатистичним доходом, що має в своєму розпорядженні автомобіль, значну частину бюджету витрачає на цей самий автомобіль, тобто за зручність переміщення, дозаправку, обслуговування і т. д. Спробуємо з'ясувати, за рахунок чого сьогодні автомобіліст зможе скоротити витрати, а на чому краще не економити.

Паливо

Економія на паливі може бути різною. Одні до мінімуму полегшують багажник, інші надають перевагу виключно плавну їзду без різких розгонів і гальмувань, знижуючи тим самим витрати. Єдине, на чому економити не варто – якість палива. Різниця в грошах вийде мінімальної, а автомобіль з часом відчує на собі у вигляді виходу з ладу різних «органів».

Як би те ні було, заїжджати на заправку в будь-якому випадку доводиться, а вона з дня на день обходиться все дорожче. Процес цей можна зробити більш приємним, беручи участь у різних програмах лояльності та акціях. Найчастіше постійним клієнтам пропонують бонусні карти, куди при кожній заправці перераховується певна кількість балів. Згодом їх можна буде обміняти на товари з каталогу АЗС або безпосередньо паливо. Інший вид карт припускає поступове збільшення відсотка знижки на паливо при нагромадженні бонусів за кожну дозаправку.

Даний вид економії дозволить зберегти 2-3% від суми, щомісячно виділяється для заправки автомобіля. Взявши участь в одній з програм лояльності, намагайтеся купувати паливо в мережі АЗС – так і бонусні бали згоріти не встигнуть (часто вони мають обмежений термін дії) та знижку отримувати почати можна буде швидше.

Членство у клубі

Власники автомобілів (особливо у великих містах) часто поєднуються у своєрідні клуби. Часто для того, щоб оформити членство достатньо лише зареєструватися на сайті, можливо, доведеться внести символічний внесок. Як правило, на сайті є форум, де учасники діляться проблемами, обговорюють нагальні питання, просять або допомогу і т. д.

Крім іншого, на форумі клубу у співтоваришів завжди можна взяти дисконт на той чи інший вид послуг, купівлю автотоварів, обслуговування та ін Інколи для цього навіть не потрібно передавати дисконтну картку, а скористатися словом-паролем безпосередньо на місці. Крім того, у автоклубу з хорошою репутацією може бути цілий ряд компаній-партнерів, які готові надати членам клубу певний відсоток знижки на свої послуги (шиномонтаж, автомийка, техогляд та ін) або товари.

Як можна економити на автомобілі, порада: не потрібно реєструватися на сайті, що називається, «для галочки». Часто зареєстрованих учасників ранжирують у залежності від репутації, яку вони заробили в клубі. Остання в свою чергу формується виходячи з активності форумчан. Членство в автоклубі дозволить економити до 20% у рік на обслуговування автомобіля і покупку супутніх товарів

 • Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Как выбрать команду для ставок на спорт?

  Перед тем, как начать делать ставки на спорт, необходимо выбрать команду, на которую будут делаться ставки. Но как выбрать конкретную команду? Во-первых, необходимо изучить как можно больше информации об этой команде. Просмотреть ее показатели за последние несколько матчей, оценить состав и игроков.

 • Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Какое моторное масло выбрать: 5W-30 или 5W-40

  Вы когда-нибудь задумывались, какой тип масла станет лучшим выбором для автомобиля? В этой статьи речь пойдёт о некоторых тонкостях масел 5W-30 и 5W-40. Попробуем разобрать их уникальные характеристики и то, чем они отличаются друг от друга, и рассказать об этом простыми словами.

 • Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС

  Автоматические мини АЗС специалисты называют самыми многофункциональными среди всего резервуарного оборудования данного класса. Автоматические мини АЗС - это небольшой топливный модуль, используемый как для сбережения, так и для разлива горючего различных марок.

 • Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Volkswagen начинает онлайн-продажи автомобилей ID 4 и ID 5

  Согласно собственным заявлениям, Volkswagen отреагировал на запросы своих клиентов и расширил каналы продаж. Компания из Вольфсбурга теперь также продает свои автомобили через интернет.

 • Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Porsche выходит на фондовую биржу несмотря на экономические проблемы

  Подготовка к IPO идет полным ходом, заявил генеральный директор Porsche Оливер Блюм в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Даже опасения по поводу экономики, конъюнктуры фондового рынка и ситуации на Украине не удержали Porsche от проекта.

 • Горит лампочка абс причина

  Горит лампочка абс причина

  АБС это электронная система, которая дополняет тормоз и предотвращает блокировку колес при экстренном торможении. Любопытно, что название происходит от английской аббревиатуры Antilock Braking System,