Як можна економити на автомобілі

Як можна економити на автомобілі?

Як можна економити на автомобілі? Не секрет, що сім'я з середньостатистичним доходом, що має в своєму розпорядженні автомобіль, значну частину бюджету витрачає на цей самий автомобіль, тобто за зручність переміщення, дозаправку, обслуговування і т. д. Спробуємо з'ясувати, за рахунок чого сьогодні автомобіліст зможе скоротити витрати, а на чому краще не економити.

Паливо

Економія на паливі може бути різною. Одні до мінімуму полегшують багажник, інші надають перевагу виключно плавну їзду без різких розгонів і гальмувань, знижуючи тим самим витрати. Єдине, на чому економити не варто – якість палива. Різниця в грошах вийде мінімальної, а автомобіль з часом відчує на собі у вигляді виходу з ладу різних «органів».

Як би те ні було, заїжджати на заправку в будь-якому випадку доводиться, а вона з дня на день обходиться все дорожче. Процес цей можна зробити більш приємним, беручи участь у різних програмах лояльності та акціях. Найчастіше постійним клієнтам пропонують бонусні карти, куди при кожній заправці перераховується певна кількість балів. Згодом їх можна буде обміняти на товари з каталогу АЗС або безпосередньо паливо. Інший вид карт припускає поступове збільшення відсотка знижки на паливо при нагромадженні бонусів за кожну дозаправку.

Даний вид економії дозволить зберегти 2-3% від суми, щомісячно виділяється для заправки автомобіля. Взявши участь в одній з програм лояльності, намагайтеся купувати паливо в мережі АЗС – так і бонусні бали згоріти не встигнуть (часто вони мають обмежений термін дії) та знижку отримувати почати можна буде швидше.

Членство у клубі

Власники автомобілів (особливо у великих містах) часто поєднуються у своєрідні клуби. Часто для того, щоб оформити членство достатньо лише зареєструватися на сайті, можливо, доведеться внести символічний внесок. Як правило, на сайті є форум, де учасники діляться проблемами, обговорюють нагальні питання, просять або допомогу і т. д.

Крім іншого, на форумі клубу у співтоваришів завжди можна взяти дисконт на той чи інший вид послуг, купівлю автотоварів, обслуговування та ін Інколи для цього навіть не потрібно передавати дисконтну картку, а скористатися словом-паролем безпосередньо на місці. Крім того, у автоклубу з хорошою репутацією може бути цілий ряд компаній-партнерів, які готові надати членам клубу певний відсоток знижки на свої послуги (шиномонтаж, автомийка, техогляд та ін) або товари.

Як можна економити на автомобілі, порада: не потрібно реєструватися на сайті, що називається, «для галочки». Часто зареєстрованих учасників ранжирують у залежності від репутації, яку вони заробили в клубі. Остання в свою чергу формується виходячи з активності форумчан. Членство в автоклубі дозволить економити до 20% у рік на обслуговування автомобіля і покупку супутніх товарів