Автомобіль з переднім приводом

Автомобіль з переднім приводом

Автомобіль з переднім приводом - його мінуси і плюси. Як ми всі знаємо приводи бувають трьох видів: передній, задній і повний. Повні приводи мають найменшу частку недоліків, чого не можна сказати про передніх і задніх. Їх недоліки треба враховувати.  Авто з переднім приводом потрібно зауважити, має дуже велику чутливість при будь-яких поворотах або прямому русі. Функція, що повертає кермо в положення для повороту коліс як під час прямолінійного руху, але зворотний зв'язок у нього нестійка. Ця зв'язок збільшується при великій швидкості на поворотах, де водій починає точно відчувати стабілізацію цього моменту.

Якщо порівнювати машини із заднім і переднім приводом, то у передньо приводного авто краще видно утримання руху вперед без поворотів, що показує високу стійкість курсу. Хоч це якість передньо приводного автомобіля дає навіть на слизькій трасі при великій швидкості не подавати виду на занос, але це дає і свій мінус, водій може розслабитися і в потрібний момент не встигнути відреагувати для виконання потрібних дій, щоб уникнути аварії.

В екстреній ситуації може виникнути так зване водіями явище «легкий кермо», а також непомітне зміщення автомобіля в бік. Це може означати тільки одне, що колеса пора міняти, так як вони стали буксирувати, що робить неможливим точне маневрування. Простіше кажучи, при пробуксовці коліс, що знаходяться в передньому плані автомобілі, транспорт може втратити керування, що може призвести до ДТП.

Саме з цієї причини, під час ожеледиці намагайтеся не допускати пробуксовці, як передніх, так і задніх коліс машини.

Але ви можете не очікувати, особливо початківців водіїв, небезпеки, яка вас може очікувати при повороті на слизькій трасі. Обов'язково треба враховувати й те, що машина з переднім приводом при поворотах намагається зробити радіус більше, ніж їй задає водій, повертаючи кермо. Були частими випадки, коли автомобіль виїжджав на зустрічну смугу, входячи в кювет. Щоб проїхати потрібний поворот, не створюючи аварійних ситуацій, треба мати хорошу підготовку, де важливим чинником є добірка швидкості до даного повороту.

Ви повинні вибирати потрібну швидкість, враховуючи, що ця швидкість дозволить вам сприятливо зчепитися коліс з дорогою. Але якщо раптом стався, хоча б маленький занос, швидкість намагайтеся не скидати. Якщо ви потрапили в занос, правильним рішенням буде повернути кермо на стороні самого занесення, при цьому легенько додаючи газ, ви будете збільшувати посилення тяг на передніх колесах.

Найменше відхилення від правил поведінки при заносі може погіршити вам керованість авто з переднім приводом до повної її втрати.