Як правильно вибрати дитяче автокрісло. Як то у нас в країні не прийнято приділяти належної уваги не тільки для безпеки дорослих у особистому автотранспорті, а й дітей. Основна причина - наша ментальність. Сподіваючись на російське «авось», часто ми не пристібається пасками безпеки, коли сідаємо в автомобіль, а ті, хто сидить у другому ряду не пристібаються в 99,9% випадків.

Переваги і недоліки передньопривідних і задньопривідних автомобілів. Якому автомобілю віддати перевагу? З переднім або заднім приводом? Напевно, багато замислювалися над цим питанням перед покупкою автомобіля. У побуті склалася певна думка, що автомобіль з переднім приводом володіє кращою керованістю, тому, йому слід віддавати перевагу. Звичайно, певна частка правди в цьому твердженні є, але не все так просто.

Механічна або автоматична коробка передач? Що таке коробка передач і навіщо вона потрібна? Невеликий, так би мовити, лікнеп. Автомобіль рухається завдяки системі перетворення енергії, яка знаходиться в згорає паливо (бензин, солярка, гас, спирт ...). Автомобільне паливо, згораючи в циліндрах двигуна, штовхає поршень.

Що краще бензиновий або дизельний двигун - це питання те саме спору що було раніше яйце чи курка? Слід сказати, що сучасні технології сильно змінили вигляд двигунів за останні пару десятків років. Обидва типи двигунів, як би, "зблизилися" один з одним, постійно розвиваючи свої "сильні" сторони і усуваючи "слабкі".