Ви ніколи не стикалися з ситуацією при обгоні, попереду їде машина, коли водій обганяє автомобіль, побачивши вас, додає ходу і перешкоджає обгону? Якщо ні, значить, ваш водійський досвід ще замалий, або ви дуже повільно їздите, або вам просто досі дуже щастило. У будь-якому випадку, рано чи пізно ви зіткнетеся з подібною ситуацією - дебілів на наших дорогах вистачає.

Якщо у вас є можливість після навчання поїздити за кермом свого автомобіля з хорошим інструктором - не нехтуйте нею. Заплатіть людині гроші і отримаєте свій перший БЕЗПЕЧНИЙ водійський досвід! Не соромтеся того, що ви новачок за кермом автомобіля. Купуйте і наклейте на заднє скло знак "Початківець водій" (квадрат зі знаком оклику).

Багато автомобілістів вважають за краще їздити на далекі відстані в нічний час доби. Логіка проста - вночі набагато менше інтенсивність руху, отже, можна їхати швидше і комфортніше. Як на мене - досить спірне твердження. Безумовно, можна їхати швидше, раз машин на дорозі практично немає. Але, тут постає питання про безпеку руху на високих швидкостях у просторі з обмеженою видимістю.