Як захистити свій автомобіль в жарку погоду. Доброго дня. На дворі спека, багато хто з Вас кожен день ходять на роботу з автомобілем, але питання, де його залишити якщо на дворі за 35 С. Сьогодні все це ми розберемо, як краще захистити автомобіль від сонячних променів.

Як встановити спідометр. Спідометр є однією з найбільш важливих частин вашого автомобіля — функція безпеки, захищає не лише від небезпечного водіння і від фінансових наслідки отримання штрафу за перевищення швидкості. Ви можете витратити кілька сотень доларів за механіку, щоб встановити новий пристрій, або ви можете взяти вихідні, щоб зробити роботу самостійно.

Як отримати страховку в разі крадіжки автомобіля. В даний момент є багато різновидів страховок, які можуть в тій чи іншій мірі покрити фінансові збитки від крадіжки транспортного засобу.  Відразу треба обумовити такий важливий юридичний нюанс, як «крадіжка» автомобіля і «викрадення» автомобіля. Для звичайного пересічного автолюбителя обидва ці терміни практично означають одне і те ж.

Як не купити крадений автомобіль. Єдиний гарантований спосіб покупки "чистого" автомобіля - це покупка нового автомобіля в автосалоні. Все інше - справа випадку. До речі, не сподівайтеся, що купуючи б / у автомобіль в тому ж автосалоні, ви застраховані від неприємностей. За неофіційною статистикою до третини транспортних засобів, що продаються через автосалони, числяться в угоні, хоча при цьому у них «легальні» документи.

Що робити, якщо автомобіль викрали. Нарешті ваша мрія збулася. Всіма правдами і неправдами, накопичивши необхідну суму, відмовляючи собі коханому в зайвої кружечке пива, а дружині в покупці зимових чобіт, зроблена головна купівля останніх декількох років - автомобіль. Звичайно ж, далеко не для всіх покупка автомобіля є значущою подією в їхньому житті